04 Jun

Aicinām uz Kouču Klubu 16.06.

Kouču klubs 16.jūnijā plkst.18:30 – 21:00

Nereti mūsu klienti nāk pie mums, koučiem, lai rastu idejas par to, kā attīstīt savu biznesu, kā piesaistīt klientus, kā veiksmīgi sevi pozicionēt tirgū. Neliegsimies, arī mums šīs lietas ir svarīgas. Šoreiz Kouču klubā runāsim vairāk par koučingu kā biznesu. Kluba galvenās viešņas – divas burvīgas sievietes, profesionāli kouči,  katra ir ar savu unikālo pieredzi gan koučingā, gan arī biznesā un pārdošanā.

Kā koučiem sevi pozicionēt klientiem?

Meistarklase būs par  mārketingu, kurš no vienas puses atbilst mūsdienu prasībām, bet no otras, nav pretrunā ar koučinga filozofiju (t.i.tā nav agresīvā pārdošana, infobiznes u.t.t.). Šī sadaļa būs interesanta vispirms tiem koučiem, kuri strādā vai vēlas strādāt ar individuālajiem klientiem (ne korporatīvajiem).

Elena ZlygostevaMeistarklasi vadīs:
Elena Zlygosteva – karjeras koučs, daudzus gadus strādājusi kā “galvu mednieks” lielās kompānijās Krievijā, šobrīd pārcēlusies uz dzīvi Latvijā.  Veiksmīgi attīsta savu koučinga biznesu kā Latvijā tā arī Krievijā.

Uzmanību! Šī sadaļa būs krievu valodā.

Koučings kā profesija liek nemitīgi sevi attīstīt un apgūt arvien jaunas metodes, taču kādā brīdī rodās jautājums,

kā sevi pasniegt potenciālajiem klientiem?!

Laura_Vanaga-MickevicaMeistarklasi vadīs:
Laura Vanaga-Mickeviča ir Klientu attiecību vadītāja un koučs uzņēmumā SIA Eiro Personāls, arī jogas telpas Savitriji radītāja. Darbs ar cilvēkiem ir Lauras ikdiena, iedvesma un izaicinājums vienlaikus! Pieredze pārdošanā, koučinga un jogas praksēs ir unikāls savienojums, kurš rezultējās ar iespēju apzināties sevi, apstāties un sasniegt labākus rezultātus.

Maijā iznāca Lauras grāmata “Joga un pārdošana”, kuru veido Lauras personīgais stāsts par trīs svarīgām jomām – jogu, pārdošanu un koučingu. Jau pirms grāmatas iznākšanas Laura bija droša, ka grāmata būs “draugs” un ceļvedis cilvēkiem, kuri tiecās uz apzinātu un harmonisku dzīvi. Šoreiz kouču klubā Laura pastāstīs par grāmatas “atslēgām” un kas to zin, varbūt tieši Tev pastāstīs ko īpaši noderīgu!

Elpojam dziļi un tiekamies 16. jūnijā no plkst.18.30 – 21.00!

Dalības maksa: 15 eur
ICF Latvia un JCI biedriem: 10 eur
Norises vieta: Europa Royale Rīga Hotel kamīnzāle, Kr.Barona ielā 12 (karte >>>)

Reģistrācija līdz 14.06.2016.

[contact-form-7 404 "Not Found"]