07 Apr

Aicinām uz Kouču Klubu!

2016-KKlubs-web-smallll21.aprīlī plkst.18.00 – 21.00

Šoreiz klubā divas krāsainas un interesantas tēmas:
“Metaforiski asociatīvo kāršu izmantošana kouču darbā” un  “Emocionalā elastība”

METAFORISKI ASOCIATĪVO KĀRŠU IZMANTOŠANA KOUČU DARBĀ

1. Metaforiskās domāšanas koncepts
2. Metaforisko kāršu veidi, to pielietošanas iespējas
3. Praktiskie uzdevumi, pielietojot asociatīvās fotokārtis “Tava pasaule”

Meistarklases vadītāja:
Agita_ShmitinaAgita Šmitiņa, Dr.sc.admin, Mg.Psych, psiholoģe, karjeras un izaugsmes konsultante. Uzņēmēja, psiholoģe, personīgās un profesionālās izaugsmes konsultante Latvijas Universitātes Karjeras centrā, docente Vidzemes augstskolā (kursi “Sociālā psiholoģija”, “Profesionālā saskarsme projektos”, “Uzņēmējdarbība” u.c.) lektore, saskarsmes trenere vairākos izglītības centros un valsts aģentūrās. Vairāku karjeras konsultēšanu metodiku un publikāciju autore,  patstāvīgi uzstājas starptautiskās un vietējās zinātniskās konferencēs, piedalās dažādos ar izglītības un uzņēmējdarbības tēmām saistītos projektos

Šajā semināra sadaļā būs nedaudz teorijas un liela daļa prakses, kā arī būs iespēja uz vietas iegādāties autores izstrādātās kārtis.

EMOCIONĀLĀ ELASTĪBA

Virkne publikācijās lasām, ka mūsdienu sarežģītajā un strauji mainīgā ekonomikas vidē, spēja vadīt savas domas un sajūtas ir nozīmīgs faktors biznesa veiksmei. Efektīvi līderi saprot un nenoliedz emociju klātesamību jebkura lēmuma pieņemšanas brīdī. Tā vietā emocijas tiek uztvertas kā resurss, kas attīsta emocionālo elastību – spēju mazināt stresu, kļūdu skaitu, kļūstot daudz radošākiem un uzlabojot sniegumu.

Kas ir emocionālā elastība? Kāpēc tā ir tik nozīmīga? Vai mēs varam to attīstīt? Kā to varam izmantot komandās un organizācijās?

Meistarklase būs praktiska, kurā ielūkosimies un paceļosim savā emocionālā inteliģencē ar jaunāko no Lumina Learning sistemas rīkiem Lumina Emotion.

Gita Meldere-PinneMeistarklasi vadīs:
Gita Meldere, biznesa un personīgās izaugsmes, komandu koučs.
Lumina Learning globalā partnere. Veido Lumina Learning praktiķu tīklu Baltijā, kuri ar Lumina Learning sistēmas rīku atbalstu palīdz organizācijās efektīvas komunikācijas un kultūras veidošanā, personību, līderu un komandu attīstībā.

Dalības maksa:  15 eur
ICF un JCI biedriem: 10 eur
Norises vieta: Europa Royale Rīga Hotel kamīnzāle, Kr.Barona ielā 12 (karte >>>)

Reģistrācija līdz 18.04.2016., rakstot uz info@icf.lv