03 Sep

Aicinām uz Kouču klubu 20.09.2016.

Kouču klubs 20.septembrī plkst.18.00 – 21.00
Izmantojot iespēju, organizējam tikšanos ar Aiju Brūveri – Austrālijas latviešu izcelsmes kouču, kura šobrīd viesojas Latvijā un iepazīstinās mūs ar divām interesantām tēmām:

  • spoguļošana- jeb pašizaugsmes metode mazām grupām,
  • laimes vairošana caur mobilo aplikāciju.

04. 08. 2015 Psiholoģe Aija Brūvere

Aija Brūvere
Positive Psychology Coach and Workshop Facilitator
Msc., Grad.Dip Coaching Psychology

Aija Brūvere ir apguvusi Koučinga psiholoģiju Sidnejas Universitātē Austrālijā maģistra līmenī. Paralēli kouča darbam Aija ir vadījusi seminārus par laimi un panākumiem Austrālijā, Latvijā, Singapūrā, Taivānā, Indonēzijā un Ķīnā, kā arī Indijas okeānā uz kruīza kuģa.
Aija katru gadu atbrauc uz Latviju uz apmēram 2 mēnešiem, šogad, piemēram, lai vadītu lekcijas Stockholm School of Economics in Riga EMBA programmā.

Tomēr neskatoties uz starptautisko darbības lauku un pieredzi, pašreiz 2 lietas ar ko Aija visvārāk lepojas un aizraujas ir Made in Latvia, Aija par tām labprāt pastāstītu.
Pirmā ir pašizaugsmes metode mazām grupām – Spoguļošanas metode, kas ietver gan teoriju, gan praksi, gan pavissam reālu izaugsmi. Aija ir viena no tās trīs autoriem, un šī metode Latvijā veiksmīgi tiek apgūta jau 7 gadus, to apguvuši vairāki simti cilvēku, ir pārsteidzoši labi rezultāti un atklājumi.
Un, otra lieta ir laimes vairošanas un saglabāšanas aplikācija mobilajiem telefoniem The Happiness Jar, kas balstās uz neirozinātnes principiem un pozitīvās psiholoģijas pieeju, Aija ir šīs aplikācijas idejas autore un darbs pie tās programmēšanas un attīstīšanas pašlaik aktīvi notiek Latvijā.

Laiks: 20.septembris plkst.18:00 – 21:00
Vieta: Rīgas centrs, tiks precizēta
Dalības maksa: 15 EUR (ICF Latvia un JCI biedriem 10EUR)
Reģistrācija: līdz 16.09.2016.