18 Feb

Biznesa attīstības konference “>11 veiksmīgu komandu noslēpumi”

2018. gada 8. martā Rīgā norisināsies starptautiska biznesa attīstībai un koučingam veltīta konference ICF Coaching Conversations 2018 >11 veiksmīgu komandu noslēpumi. Konferences programmā – vairāku starptautiski atzītu ekspertu un praktiķu uzrunas, kā arī praktiskas meistarklases 7. martā.Mērķauditorija: biznesa vadītāji, uzņēmēji, startup uzņēmēji, personāla vadītāji un attīstības speciālisti, kouči, konsultanti, pašizaugsmes entuziasti un eksperti ne tikai no Latvijas, bet visa reģiona.

REĢISTRĀCIJA

Konferences tēma ir “>11 veiksmīgu komandu noslēpumi”. Komandas darbu ietekmē dažādi faktori – tehnoloģijas, vide, produkti utt. Ja komandas biedru savstarpējās attiecības tiks balstītas uz cieņu un augstu pašmotivāciju, komanda atradīs veidus kā uzņēmumu padarīt veiksmīgu. Konferences apmeklētājiem būs iespēja izzināt kā pielāgot savu “Es” un attīstīt inteliģentas komandas, nodrošinot unikālu pienesumu komandas mērķu sasniegšanā.

Tāpat konferences laikā jau otro reizi tiks pasniegta balva ICF Latvia Prism Award, kuras mērķis ir po­pu­la­rizēt koučingu kā vadības un darbinieku attīstības instrumentu.

Vairāk informācijas: www.icfcc.lv un FB/icflatvia lapā

REĢISTRĀCIJA

ICFCC2018_e-paraksts_600x90