28 Apr

Darbu sāk jaunā ICF Latvia valde

Latvia_WEB

Šā gada 25.martā notika biedrības ICF Latvia biedru ikgadējā kopsapulce, kurā tika ievēlēta jaunā valde.

Apsveicam ar stāšanos amatā prezidenti Katrīnu Ošleju un viņas komandu!

Pirmā valdes sēde, jau 29.aprīlī.

ICF Latvia valde

President – Katrīna Ošleja ( info@icf.lv )

Katrīna ir Talentor Latvia vadītāja, vadošā konsultante, koučs. Specializācija – kompetenču attīstība, darba izpildes un biznesa mērķi.

 

Past President – Arta Biruma

Arta ir praktizējoša līderības izaugsmes trenere/koučs, uzņēmēja, eksperte personālvadības jautājumos. Ikdienā strādājusi ar vadītāju kompetenču novērtēšanu, attīstības plānu izstrādi un vadītāju izaugsmes veicināšanu/koučingu.

 

Vice President – Jekaterīna Sokolovska

Jekaterīna ir praktizējošs biznesa un personīgās izaugsmes treneris (koučs), restorāna Rivieralīdzīpašniece, PhD. Jekaterīnas doktora disertācijas pētījuma objekts ir inovatīvie vadības modeļi un līderība.

 

Board member – Agata Kalniņa-Anča
Agata ir praktizējoša karjeras un izaugsmes trenere (koučs). Vairāk kā 10 gadu pieredze personāla vadībā un attīstībā. Konsultāciju uzņēmuma Talentor Latvia Partnere.

Board member – Evija Vaščenko

Evija ir izaugsmes trenere/koučs, konsultante un trenere. Vairāk kā 15 gadu praktiskā pieredze mārketinga, pārdošanas jomā, projektu vadībā. Vada koučinga apmācības programmu vadītājiem, kas palīdz izmantot koučingu komandas motivēšanā un mērķu sasniegšanā.

Board member – Gita Meldere-Pinne

Gita ir praktizējoša karjeras un izaugsmes trenere (koučs), ar pieredzi finanšu un administratīvos jautājumos starptautiskos un Latvijas uzņemumos.

 

Board member – Jana Gridasova
Jana ir biznesa koučs, International Coach Federation un ICF Latvia biedre, MsC, finansiste, banķiere, vadītāja.

 

Board member – Laura Kuršīte ( info@icf.lv )
Laura ir personīgās izaugsmes koučs individuāliem un biznesa klientiem, Mg.Psych. Vairāk kā 14 gadus pieredze vadošos amatos privātā un valsts sektorā.

 

Board member – Santa Leiboviča

Santa ir biznesa un personīgās izaugsmes koučs, strādā latviešu un krievu valodās, produktu attīstības vadītāja un trenere Komercizglītības centrs SIA, Biedrības RigaCoach dibinātāja.

 

Biedrības ICF.LV valdes sēdes notiek reizi mēnesī un ir atvērtas ikvienam ICF.LV biedram. Papildus informācija par katras valdes sēdes norises laiku un vietu meklējama sadaļā “Kalendārs” šīs lapas labajā pusē. Lūdzu informēt par vēlmi piedalīties valdes sēdē, piesakoties uz info@icf.lv . Aicinām biedrus iesaistīties ICF.LV darbībā!