12 Apr

Eiropas koučinga un mentoringa pētījuma projekts

Lielākais Eiropas koučinga un mentoringa pētījuma projekts jau ir sācies, un tajā piedalās pārstāvji no 51 Eiropas valsts – no Islandes līdz Krievijai. Projekts ir pieejams 31 valodā, tostarp latviešu valodā. Šī ir pirmā reize, kad visi kouči un mentori var piedalīties Eiropas mēroga koučinga un mentoringa pētījuma projektā. Pētījuma mērķis ir saprast, kā dažādos Eiropas reģionos atšķiras koučinga un mentoringa prakses, sākot no prakses modeļiem un ētikas līdz supervīzijai un lēmumu pieņemšanai.

Pētījumu atbalsta Eiropas Pārmaiņu novērošanas centrs (EMCC), kas ir galvenais sponsors, un vairāk nekā 100 koučinga un vadības institūciju, tostarp Starptautiskā Kouču federācija, Koučinga asociācija, kā arī starptautiskās un nacionālās koučinga federācijas visā Eiropā. Projektu vada Dr. Džonatans Pāsmors (Dr. Jonathan Passmore) un Dr. Heizela Brauna (Dr. Hazel Brown).

Šis visaptverošais pētījuma projekts ir Jūsu iespēja dalīties pārdomās, pieredzē un praksē par koučingu un mentoringu Latvijā. Pirmo reizi arī Latvijas koučiem būs dota iespēja aizpildīt aptaujas veidlapu valsts valodā, nodrošinot vienlīdzīgus apstākļus ar koučiem no Vācijas, Spānijas, Francijas un Apvienotās Karalistes.

Papildus vienotajam novērtējuma ziņojumam mūsu mērķis ir izveidot ziņojumu arī katrai valstij atsevišķi, tāpēc ceram uz lielu respondentu atsaucību, lai varētu gūt padziļinātu izpratni par koučingu un mentoringu Eiropā.

Ja esat koučs, mentors vai vadītājs un esat iesaistīts koučinga vai mentoringa vadīšanā, aicinām aizpildīt anketu. Anketas aizpildīšanas laiks ir 10‒30 minūtes atkarībā no izvēlētajām atbildēm. Jūsu atbildes būs anonīmas, lai gan dalība aptaujā sniedz iespēju piedalīties konkursā un laimēt Apple iPad.

Lai aizpildītu anketu, spiediet šeit: https://www.henley.ac.uk/executive-education/current-research/.