05 Nov

ICF Coaching Conversations Club – “NE digitālā komunikācija” /28.11.2018./

PAR KO?
Pēdējā laikā daudz tiek runāts par komunikāciju sociālajos tīklos, taču dzīvā komunikācija vienmēr paliks neatņemam un nenokopējama. Līdzīgi kā māja turas uz pamatiem, arī komunikācijā ir 11 spēcīgi principi, ar kuru palīdzību varam atvērt cilvēkus un komandas dialogam.

Meistarklase būs iespēja apgūt un piedzīvot 11 komunikācijas pamata prasmes, kuras efektīvi pielietojot, Tu pavērsi plašākas iespēja sarunās ar līdzcilvēkiem labākai sadarbībai ceļā uz veiksmīgākiem rezultātiem:
– Biznesā un vadībā
– Darbā ar komandām
– Attiecībās
– Ikdienā un dzīves svarīgos notikumos
 

PROGRAMMĀ: praktiska iepazīšanās ar 11 komunikācijas prasmēm, vadītāju un komunikācijas ekspertu pieredze un piemēri.

Semināru moderēs LINDA GRECKA, personības, profesionālās izaugsmes un personīgo finanšu koučs, “airBaltic” ieņēmumu vadības sistēmu, analītikas un papildu ieņēmumu vadītāja.

“Fokuss uz cilvēku vadību pavērš citas iespējas organizācijā – savstarpēja uzticēšanās, komandas sadarbības veicināšana, darbinieku izaugsme, efektīvāka rezultātu sasniegšana ilgtermiņā. NE digitālā komunikācija ir viens no galvenajiem instrumentiem cilvēku vadīšanas prasmju attīstīšanai. Attīstīsim to!”

VIESI:
IVETA STARE, SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja, Latvijas Kristīgās akadēmijas Kariatīvā sociālā darba fakultātes studente.
“Mans ikdienas izaicinājums ir savienot dažādu vecumu, zināšanu, pieredzes un amatu darbiniekus vienā komandā. Komandā, kura var strādāt 24/7 režīmā, ne mirkli nezaudējot savu profesionalitāti un empātiju.”
 
EDGARS KAĻVA, Software Development Team Lead / Scrum Master, Tieto Latvia, sporta koučs un atlētu funkcionālās attīstības treneris, izaicinājumu entuziasts.
Edgars ikdienā strādā ar Agile / Scrum komandām, rūpējoties par komandu iesaisti, labsajūtu, efektivitāti.

“Gan biznesa vidē, gan arī sportā mēs gribam panākumus, rezultātu un attīstīties ilgtermiņā, bet noteikti negribam izdegt. 11 kompetences ir neatņemama sastāvdaļa, lai atvērtu dzīvību ikvienā.”

Apzināties 11 komunikāciju prasmes un tās trennēt palīdzēs:

  • SVETLANA ROMAŠINA, PCC līmeņa koučs, Rīgas koučinga skolas vadītāja
  • VINETA SAULĪTE, individuālais, jauniešu un komandu koučs.
KAD? 28.11.2018. plkst. 18:00 – 21:00
KUR? Happy Art Museum (Dzirnavu iela 67)
DALĪBAS MAKSA:
PIESAKOTIES līdz 20.11. – 25.00 EUR,
piesakoties pēc 20.11. – 40.00 EUR
Juridiskām personām – 40.00 EUR
ICF Latvia BIEDRIEM – 15.00 EUR
Reģistrācija līdz 26.11.2018.
 
Piesakies pats un aicini draugu, kolēģi vai paziņu, kuram arī būtu vērtīgi.