28 Oct

ICF Coaching Conversations Club 14.novembrī

Izglītības sistēma ir ārkārtīgi svarīga un neviennozīmīga nozare Latvijā. Vai mums ir jālieto alternatīvas metodes vai tomēr labāk pieturēties pie tradicionālām metodēm? Kas ir valdības prioritātes izglītības sistēmas attīstībā? Kā mums vajag reaģēt uz šodienas mainīgas pasaules izaicinājumiem? 

REĢISTRĒTIES

Kamēr vairāki gaida, kad pārmaiņas nāks, daži jau atraduši veidus, kā pieiet savādāk jautājumu risināšanai.

2017. gadā martā ICF Starptautiskā Koučinga federācija Latvijā apbalvoja 3 izglītības organizācijas: Liepājas Raiņa 6. vidusskolu, Go Beyond, Radošuma Pils.
Viņi droši uzņemas līderības lomu savā nozarē un sākuši pielietot tādas jaunas metodes un pieejas, kā koučings, ar mērķi attīstīt savas komandas un demonstrēt tik iedvesmojošas pārmaiņas savās organizācijās.

REĢISTRĒTIES

14. novembrī Eduards Krūmiņš, Go Beyond un Kristīne Zaksa, Radošuma Pils dalīsies ar savu pieredzi un stāstiem par veiksmēm un izaicinājumiem.
Ar praktiskiem piemēriem un metodēm dalīsies arī Rīgas Angļu ģimnāzijas direktore Maija Kokare un Rīgas Valda Zālīša sākumskolas skolotājas Agnese Sarkane un Iveta Kojāne.

Vakars būs īpaši vērtīgs izglītības iestāžu līderiem (vidusskolu un augstskolu vadītājiem un administratīvajiem darbiniekiem), skolotājiem, vecākiem un ikvienam, kas gribētu redzēt pozitīvas izmaiņas izglītības sfērā Latvijā.

REĢISTRĒTIES

Norises laiks: 14.novembris plkst.18.00
Vieta: Rīgas Juridiskā augstskola, Strēlnieku iela 4k-2, Rīgā
Dalības maksa: 10EUR izglītības darbiniekiem un pedagogiem; 15EUR pārējiem interesentiem.