29 Dec

ICF iesaka

Iveta_un_diplomiLabdien, mīļie kolēģi,
Ar šo rakstu gribētu uzrunāt Latvijas koučus/izaugsmes trenerus, viņu klientus, atbalstītājus un sabiedrotos, ikvienu cilvēku, kuru šobrīd interesē personīgā izaugsme, dziļa personīga transformācija, kā arī iespēja veicināt savu klientu transformāciju.
 
2016. gadā piedāvājam iespēju turpināt izglītošanos, piedaloties 6 moduļu apmācību programmā, kuru organizē koučinga, apmācību un konsultāciju uzņēmums “Humulus”, sadarbībā ar Nīderlandes Helingera institūtu. Apmācību programma, kas kopumā ietver 18 apmācību dienas Rīgā, notiks periodā no februāra līdz novembrim Rīgas koučinga skolas telpas un sagatavos speciālistus, kuri strādā ar ģimenes sistēmu ar sistēmisko sakārtojumu metodi (Latvijā bieži tiek dēvēta par Helingera metodi).

Ģimenes sistēmiskie sakārtojumi ir metode, kas ļauj ātri izprast un koriģēt savus neapzinātos uzvedības paternus, atklājot tos caur ģimenes attiecību sistēmu. Mēs katrs esam cēlušies no savas mātes un tēva, un dzimtām, kas “stāv aiz viņiem”, vienotas dvēseles. Tas ir mūsu lielākais spēka avots kā cilvēkiem un kā profesionāļiem. Ģimenes sistēma ir saistoša ikvienam, gan koučam, gan vadītājam, mēs to katru dienu piedzīvojam savā dzīvē un darbā apzināti vai neapzināti, pat, ja mums šķiet, ka uz mums tas neattiecas, nav saistīts vai to mēs jau “esam atstrādājuši”.  Ģimenes sistēmfenomenoloģija, kas ir šīs metodes pilns nosaukums, ļauj apzināt sevi un atklāt personīgās  veiksmes formulu.
Ar šajā kurā iegūtajām zināšanām, jūs varēsiet padziļināti strādāt ar klientiem kā kouči un konsultanti, nebaidoties no spēcīgām klientu emocijām, dziļi transformējoša darba ar klientu, un priekš sevis iegūt bāzes zināšanas par ģimenes sistēmu, kā arī pilnvērtīgi veidot savu personīgo un profesionālo dzīvi, atdalot savus mērķus, vēlmes un centienus no ģimenes pārņemtajiem partneriem.
Pilns semināra apraksts pieejams mājas lapā www.humulus.lv. Reģistrēšanās līdz 1. februārim, vietu skaits ierobežots. Vairāk par sistēmiskajiem sakārtojumiem organizāciju, ģimenes un veselības kontekstā, iespējams iegūt Facebook lapā Humulus Systemic Solutions, kā arī pasūtot Humulus izdotās grāmatas latviešu valodā.
Apmācības notiks angļu valodā, piedaloties pasniedzējiem no Nīderlandes un Austrijas. Šis ir pirmais kurss, kurš tiks tulkots latviski.  Vairāk informācijas iespējams iegūt, sazinoties ar personīgi.
Uz tikšanos februārī,
Humulus_logo_NEWIveta Apine
Koučinga, apmācību un konsultāciju uzņēmuma “Humulus” valdes locekle
Vadības koučs, sistēmisko sakārtojumu vadītāja, sistēmkonsultante