19 Feb

ICF Latvia prezidentes Katrīnas Ošlejas uzruna

Esiet sveicināti 2016.gadā!
Vēlos uzrunāt bijušos, esošos un potenciālos ICF biedrus sakarā ar pārmaiņām ICF Latvia un ikgadējo biedru atjaunošanās periodu, kas ilgst līdz šā gada 31.martam. Pasteidzieties!
ICF Latvia šobrīd piedzīvo pārmaiņas, un jums ir iespēja kļūt par daļu no tām:

– Vēlamies globālā ICF saimē turpināt Latvijas kouču federācijas attīstību. Pagaidām no Baltijas ICF pārstāvniecībām esam kuplākajā skaitā. Tomēr apzinoties, cik daudzi aktīvie kouči vēl joprojām nav iestājušies ICF Latvia, vēlamies sasniegt 50 biedru skaitu, lai aktīvāk izplatītu koučinga idejas un Latvijā radītu vidi, kurā jebkuram ir skaidrs, kas ir koučings un kādos gadījumos to var ieteikt kā risinājumu.

Tādēļ šajā pavasarī īpaši pievērsīsimies mūsu esošo, bijušo un potenciālo biedru vajadzību izpētei: daudzus no jums uzrunās Jana Gridasova un Agata Anča vai vēl daži no mūsu Valdes locekļiem, lai personiski tiktos un plašāk apspriestu jūsu vajadzības un mērķus. Gaidiet zvanu!

– Jana Gridasova ir uzņēmusies atbildību par ICF Latvia mārketinga stratēģiju un tās īstenošanu saskarsmē ar sabiedrību. Tieši tādēļ sākumā viņa veiks Latvijas kouču, un arī esošo vai potenciālo koučinga klientu intervijas. Savukārt Laura Kuršīte rūpēsies par elektronisko komunikāciju ar biedriem, kā arī mārketinga aktivitātēm sociālajos medijos un mūsu mājas lapu. Laura ar Eviju Vaščenoko ir izcīnījušas ilgu un pamatīgu cīņu, lai jau drīzumā palaistu mūsu jauno mājas lapu. Paldies viņām par šo ieguldījumu!

– Savukārt Agata Anča turpmāk rūpēsies par esošo biedru vajadzību apzināšanu, kā arī jaunu biedru piesaisti. Jebkuros jautājumos par šo tēmu variet vērsties pie Agatas – viņa ar prieku palīdzēs.

– Ar 18.februāri atkal atjaunojam Kouču kluba darbību. Dažas dienas atpakaļ jau saņēmāt ziņu par šo pasākumu >>> . Santa Leiboviča ir uzņēmusies gādību par izglītības aktivitātēm un tuvākajā laikā izziņosim speciālu nodarbību ciklu par komandu koučingu, ko vadīs Jeva Karabeško. Jeva ir viens no pieredzes bagātākajiem komandu koučiem Latvijā un ir piekritusi dalīties visos sava amata noslēpumos ar interesentiem. Ja kāds no jums vēlētos uzstāties kouču klubā un dalīties savā pieredzē, būsim patiesi priecīgi. Izmantojiet šo iespēju savas atpazīstamības vairošanai un rakstiet Santai: santa.leibovica@gmail.com !

– Turpināsim arī citas ikgadējās aktivitātes: pavasarī gaidāma ICF koučinga nedēļa (16.-22.05.2016.). Jau tagad variet pieteikt savas aktivitātes šim pasākumam. Šogad esam nolēmuši izplatīt informāciju gan par ICF biedru aktivitātēm, gan par to kouču aktivitātēm, kuri vēl pagaidām nav ICF biedri, lai pievērstu sabiedrības uzmanību tam, ka Latvijā kouču komūna jau kļuvusi spēcīga un nopietna profesionāļu kustība. Pasākumu bagātība un daudzveidība, tas cik interesanti izskatīsimies medijiem un apmeklētājiem atkarīga no mums pašiem, tāpēc aicinu būt drosmīgiem un pieteikt savus pasākumus.

– Tiem, kuri aktīvi praktizē, no aprīļa atkal piedāvāsim supervīzijas (Balinta grupa). Pagaidām rūpi par šo jomu esmu uzņēmusies personīgi. Ja jums ir interese, rakstiet: oslejakatrina@gmail.com .

– Sekojiet līdzi arī globālā ICF jaunumiem www.coachfederation.org – 18.februāra kouču klubā pastāstīšu par izmaiņām ētikas kodeksā un jaunajiem nosacījumiem resertifikācijai, kā arī akreditācijai uz ACC, PCC un MCC līmeņiem.

– Sev personiski šim gadam esmu izvirzījusi mērķi uzsākt ciešāku sadarbību ar Lietuvas un Igaunijas (12.02. saņēmu ziņu, ka Igaunija nupat nodibināja ICF nodaļu) ICF nodaļām, lai, apvienojot spēkus, mēs varam aicināt apciemot Baltiju pasaules mēroga koučus un organizēt kopīgus pasākumus. Tas mums visiem palīdzēs taupīt resursus un dos iespēju mācīties no labākajiem.

– Tuvojas ikgadējā ICF Latvia kopsapulce (22.03.2016.), kurā mums jāpārvēl vairāki Valdes locekļi. Aicinu visus, kuri ir gatavi aktīvi piedalīties Valdes darbā un veidot tādu ICF Latvia, kādu jūs to vēlaties redzēt, pieteikties info@icf.lv . Jums ir visas iespējas ietekmēt lietu gaitu. Gaidīsim kopsapulcē arī tos, kuri ikdienā ir mazāk aktīvi, lai iepazīstinātu ar plāniem un ņemtu vērā arī jūsu redzējumu.

Priecāšos mūsu rindās redzēt jaunus biedrus un arī satikt tos, kuri sen nav redzēti. Tiekamies 18.02.! Nāciet uz pasākumiem arī tad, ja vēl neesat izlēmuši, vai vēlaties būt ICF biedrs vai pat neplānojiet tāds kļūt – esam atvērti un gaidīsim!

Panākumus un degsmi!

Katrīna Ošleja
ICF Latvia
Prezidente