28 Dec

ICF Latvija prezidentes Gitas Melderes atskats uz 2018.gadu

Kad liela daļa cilvēku pavada ziemas brīvdienas  un plāno jauno dzīvi, vēlējos mirkli atskatīties uz 2018.gadu.

Ja man rokās iekristu piecas zvaigznītes, tad tās dodu …

Pirmo zvaignīti par skaidriem ICF standartiem un ētikas kodeksu, ICF vienpadsmit pamata kompetencēm un vadlīnijām kouča profesionalitātes izaugsmē (akreditācijas).

Otro zvaigznīti par magnētisko un elastīgo ICF Latvia 2018/2019 valdes darbu, kas realizē 2018/2019 stratēģiju par ICF vienpadsmit pamata kompetenču iedzīvināšanu ikdienā. Radot veidus, kā sadzirdēt biedrus, lai rastu aizraujošus kopsaucējus un, kur spēles lauks ir pieejams ikvienam biedram.

Trešo zvaigznīti par situācijām, ko sastopam ikdienā un atgriezenisko saiti, ko saņemam no biedriem, klientiem un sabiedrības. Nav kļūdas. Ir pieredze un mācībstundas, kas stimulē nepārtrauktu asociācijas sirdspukstu un izaugsmi.

Ceturto zvaigznīti par biedriem – koučiem, kuri veido ICF Latvija kopienu. Par ikviena biedra apzinātu lēmumu būt rindās, iesaisti brīvprātīgajās projektu grupās, tādējādi veicinot un bagātinot Latvijas sabiedrības izpratni par koučingu. Šī zvaigznīte liek spožāk spīdēt iepriekšējām trīs zvaigznītēm.

Piekto zvaigznīti… – es  pārvēršu par sirsniņu un tā iekļauj visas iepriekšējās zvaigznīties. Sirsniņa ir par cilvēkiem. Esi vai neesi ICF Latvija biedrs. Ikvienam.

Būt koučam ir tikai viena no lomām. Bez tās mēs esam cilvēki ar savām unikalām domām un sapņiem. Par to, ka esam skolotāji un atspulgi katra ceļā.

Kam Tu dod zvaigznītes?

Tiekamies 2019. gadā, kur turpināsim uzsākto ceļu pie ICF vienpadsmit kompetenču praktiskas iedzīvināšanas ikdienā – gan katrs savā, gan asociācijas darbībā.

Biedriem iesaistoties, ar prieku kopradīsim jēgpilnus pasākumus, kas piešķiļ cilvēkos vēlmi un zinātkāri, kā veidot jegpilnu dzīvi un profesionālo darbību.

Un protams, gaidīsim jaunus biedrus, kuri vēlas bagātināt ICF Latvija kopienu ar savu klātbūtni, darboties un profesionāli augt.

…un vēl, un vēl, un vēl … kas radīsies no biedru “šeit un tagad” ierosinājumiem.

Lai mums sirsnīgs un zvaigžņots 2019!

 

 

Gita MeldereGita Meldere

ICF Latvija prezidente (2017-2019)

Vadītāju izaugsmes un komandu snieguma koučs