11 Oct

Ja es neredzu risinājumu kādai situācijai…

2018-Ja_es_neredzu_risinajumu..es nedaru – ļoti bieži pirmā atbilde klientēm, kuras atnāk uz koučinga sesiju un ir neapmierinātas, dusmīgas, vīlušās sevī, ka grib, bet nedara. Piekritīsiet, diezgan grūti rīkoties, ja neredzi risinājumu, ja nezini, ko darīt.

Labā ziņa (kādai varbūt arī nē, jo pazūd kolosāla atruna 🙂 ), risinājums IR, un vienmēr. Jā, uzdrošinos apgalvot ar pilnu atbildību – risinājums IR VIENMĒR. Tikai jāgrib ieraudzīt un ir jāmeklē.

Dažkārt to ir grūti atrast, esot vienatnē. Ir vajadzīgs kāds palīgs no malas. Palīgi mums var būt tuvie cilvēki: dzīves biedrs, draudzene, kolēģe, priekšnieks. Var būt arī kāds speciālists (koučs, konsultants, terapeits utml.). Jaunas idejas var smelties arī semināros, kursos, pamainot vidi. Atbildes bieži ir blakus, bet tā ir sena patiesība un savā ziņā arī fizioloģiska īpatnība, ka grūti ieraudzīt to, kas ir ļoti tuvu blakus. Nu, piemēram, sēžot pie viesību galda, tu labāk redzi pretim sēdošos nekā blakussēdētāju. Tādēļ vietas un vides maiņa ir lielisks instruments jaunu ideju meklēšanā.

Ja neredzi risinājumu, meklē, kur varētu “izkāpt” ārpus vienādojuma ar daudzkājiem nezināmajiem.

Pavisam īsi:

  1. Atceries – risinājums ir vienmēr
  2. Jāgrib risinājumu atrast
  3. Jāmeklē

Es ticu, ka Tev izdosies.

*Ja Tev ir aktuāls šis jautājums, pievienojies semināram sievietēm “Ideja ir. Kur rezultāts?” šā gada 1.novembrī.

Laura_Celmina-roundRaksta autore:
Laura Celmiņa
Personīgās izaugsmes koučs  sievietēm (ACC),
www.LauraCelmina.lv
FB/LauraCelminaCoach/

 

Foto rakstā izmantota spēles “Turpinājums sekos…” kārts.