Būt ICF nozīmē būt daļai no kaut kā lielāka, nekā esi tu pats. Visā pasaulē ir vairāk kā 19 000 biedru. ICF piedāvā visattīstītāko un visplašāko platformu koučiem visā pasaulē, ar kuras palīdzību tie var pilnveidoties profesionālajā jomā un apmainīties ar vislabākajām praktiskām iestrādēm un iemaņām.

Globāla un lokāla iesaiste

Iesaiste vietējās - ICF LATVIA nodaļas darbībā

ICF stratēģija – „domā globāli, rīkojies lokāli!” Vietējo ICF nodaļu izveidošanas un uzturēšanas sistēma sniedz koučiem iespēju veidot savu unikālu vietējo apvienību un, tai pat laikā, izmantot starptautiskā koučinga pieredzi un spēcīgu bāzi. Starptautiskā kouču asociācija dod iespēju biedriem sazināties ar citiem koučiem visā pasaulē un izmantot plašu programmu izvēli. Caur šo nenovērtējamo kanālu viena kouča zināšanas un pieredze kļūst par visas pasaules kouču resursu.

Publicitāte un reklāmas iespējas

E-ziņas – ik mēnesi ICF LATVIA nodaļa sagatavo un izsūta vairāk kā 400 abonentiem e-ziņas. Ikvienam biedram ir iespēja šajos izdevumos publicēt savus: rakstus, pētījumus, pieredzi.

 • Paralēli raksti tiek publicēti arī:
  Mājas lapāwww.icf.lv/blog
  FB lapāFB/icf.latvia
  LinkedInln/ICF Latvia
 • Bezmaksas reklāma – ikvienam biedram reizē ar rakstu ir iespēja izvietot savu koučinga pakalpojumu reklāmu
 • Maksas reklāma – iespēju publicēt (mājas lapa, FB, LinkedIn) un izsūtīt informāciju par pasākumiem, meistarklasēm un kursiem:
  • informācijas nosūtīšana e-pastā ICF.LV biedriem un vairāk kā 700 interesentiem – 50EUR.
  • neliela raksta publicēšana, ziņa FB lapā un e-pasts ICF.LV biedriem un vairāk kā 700 interesentiem – 70EUR.

Apmācības un supervīzijas

ICF Latvia regulāri rīko dažāda veida apmācības un meistarklases koučiem un interesentiem, kuras ICF biedri var apmeklēt par īpašām – biedru cenām, kā arī iegūt CCE punktus (Continuing Coach Education).
ICF Latvia regulāri rīko koučinga supervīzijas.

Dalība pasākumos un projektos

Katram biedram ir iespēja nākt ar savu ideju un iniciatīvu pie biedrības valdes un rīkot dažādus koučinga un ar to saistītus pasākumus:

 • Kouču klubs – notiek vismaz reizi ceturksnī, kouči var uzstāties ar savām meistarklasēm par aktuālām koučinga tēmām. Kluba dalībnieki ir kouči, uzņēmēji, HR speciālisti, studenti un interesenti.
 • Koučinga nedēļa – norisinās 1x gadā maijā, kad visā pasaule kouči piedāvā savus pakalpojumus (sesijas, seminārus, meistarklases utml.) bez maksas vai par ļoti draudzīgām cenām, ar mērķi: iepazīstināt arvien vairāk sabiedrības ar koučingu un sevi kā profesionāli – potenciālo sadarbības partneri.
 • Rudens konference – katru gadu ICF Latvia rīko starptautisku konferenci plašākai auditorijai (2016. gadā tā bija daļa no starptautiska projekta ICF on TOUR)
 • Starptautiskā kouču nometne – par tradīciju izveidojusies kouču un izaugsmes interesentu nometne, kurā gan atpūšamies, iepazīstam viens otru, gan arī mācāmies viens no otra. Tās ir divas bagātīgas dienas ar dažādām meistarklasēm, un ne tikai par koučinga tēmām.

Daži no projektiem, kuros mūsu biedri ir piedalījušies:
LPVA konferences
– Business EXPO – biznesa kontaktu izstāde
GoBeyond – jauno līderu sociālais projekts, kurā ICF Latvia piedalās jau kopš 2011.gada
– “Māksla vadīt” – valsts pārvaldes vadītāju apmācību programma pusgada garumā
– “Koučings pedagogiem” – koučinga apmācību programma sadarbībā ar biedrību “Radošuma pils

ICF.LV ir vērsta uz sadarbību ar lokālām un globālām organizācijām. 2016.gadā sadarbību uzsākam ar  JCI Latvia.

Saņemt profesionālu atzinību

Strauja ICF izplatīšanās visā pasaulē veicina ICF biedru un ICF akreditācijas atzinību. Kļūstot par ICF biedru, jūs demonstrējat savu atbilstību visaugstākajiem starptautiskajiem profesionālajiem standartiem un ētikai. Līdz ar to, pievienojoties ICF un izmantojot tās akreditācijas sistēmu, jebkuras valsts koučs saņem starptautiskas karjeras iespējas.

Pievienoties Speciālo Interešu grupām (Special Interest Group - SIG)

SIG piedāvā ICF biedriem iespēju apspriest specifiskus profesionālus koučinga jautājumus, pieredzi, izaicinājumus, jaunas idejas ar koučiem no visas pasaules. Vairāk, nekā 30 SIG satiekas telekonferencēs katru mēnesi. Tās ir atvērtas visiem ICF biedriem par brīvu! http://www.coachfederation.org/icf-members/special-interest-groups/

Piedalīties virtuālajās mācībās (Virtual Education)

Iespēja ICF biedriem bez maksas papildināt savas zināšanas (CCE – Continuing Coach Education). Tās ir regulāras tikšanās, kuras notiek dažādās valodās, telefoniski un piedāvā personīgu un praktisku izaugsmi klausoties vieslektorus. Lielāka daļa lekciju tiek ierakstītas un tās var noklausīties ICF Global mājas lapā.http://www.coachfederation.org/event/virtualeducation/ 

Apmeklēt starptautiskās koučinga konferences

Katru gadu tiek organizētas starptautiskās un reģionālās konferneces. Konferencēs ir iespēja piedalīties interaktīvās sesijās, klausīties vieslektorus, ne tikai koučinga profesionāļus, vērot demo sesijas, veidot kontaktus, iepazīties ar dažadiem produktiem un servisiem u.c. Apmeklējot konferences koučiem ir iespēja papildināt savu tālākizglītibu (CCE). ICF biedriem tiek piedāvātas atlaides konferenču dalības maksai. http://www.coachfederation.org/icfcredentials/become-credentialed/ 

Saņemt starptautisko profesionālo akreditāciju

ICF izstrādātā profesionāla akreditācija ir augsti atzīta visā pasaulē. Koučs, kurš saņem starptautiskās akreditācijas līmeni, paceļ sevi par pakāpienu augstāk un, tā meistarības līmenis ir atzīts visā pasaulē. ICF plaši propagandē savu akreditācijas sistēmu, kura šobrīd jau ir kļuvusi par profesionālā kouča vispopulārāko starptautisku „kvalitātes zīmi”. http://www.coachfederation.org/icfcredentials/become-credentialed/ 

Saņemt pieeju visplašākajai datu bāzei par koučingu

ICF biedriem ir pieeja bagātai datu bāzei: rakstiem, praksēm, pēdējām ziņām un pētījumiem koučinga jomā – Research Portal.

ICF mājas lapa, digitālais žurnāls un jaunākās ziņas e-pastā

Tikai ICF biedriem ir īpaša pieeja paplašinātai informācijai ICF Global mājas lapā. Biedriem ir iespēja lasīt kvartāla elektronisko žurnālu Coaching World un saņemt informāciju e-pastā, piemēram, par īpašiem piedāvājumiem, dalību pētījumos vai atgādinājumu par biedra statusa atjaunošanu u.c. 

Izmantot ICF Online iespējas

ICF blogs – iespēja visiem ICF biedriem piedalīties sarunās, dalīties ar idejām.http://icfheadquarters.blogspot.com
Facebook – kļūsti par ICF fanu. http://www.facebook.com/icfhq
Twitter – seko ICF http://twitter.com/#!/icfhq
YouTube – interesanti video http://www.youtube.com/icfheadquarters