24 Apr

Starptautiskā koučinga nedēļa 04-10.maijs – pro-bono koučinga sesiju piedāvājums

 

Profesionāls koučings palīdz transformēt indivīdus un organizācijas. Labākais veids, kā iepazīt koučingu – izmēģināt to pie jomas ekspertiem pilnīgi bez maksas.

Kopš 1999.gada tiek svinēta Starptautiskā Koučinga nedēļa, kuras laikā iespējams apmeklēt dažādus pasākumus daudzviet pasaulē.

Šogad Koučinga nedēļa notiks no 04. līdz 10.maijam

Pro-bono sesiju piedāvājums

PIERAKSTIES PIE KOUČA UZ BEZMAKSAS SESIJU!
1) izvēlies sev piemērotāko kouču no kouču saraksta zemāk;
2) sazinies ar kouču, izmantojot norādīto kontaktinformāciju;
3) vienojies par sesijas laiku un saziņas veidu.
           
Kouča vārds, uzvārds Īss apraksts par kouču Saziņas veids Darba valodas Kontakti Piezīmes
Laura Kunstberga My name is Laura Kunstberga, I am professional Life and Business Coach with corporate background and I support individuals and teams to maximise their potential in different areas of personal and professional life. I work with clients to define clear visions on WHAT they want to achieve, then I facilitate deep thought process to find the true motivation, inspiration and value to achieve the vision – finding the WHY, and finally I support clients to create strategies, plans and design actions to make sure they know HOW to achieve their vision and can commit to it. The final step is ACTION, because you will see different results only if you do things differently. LV / EN kunstberga@gmail.com
www.LKcoaching.lv
+371 20034147
Skype: laura.kunstberga
4 – 6 sesijas pa 1.5h
līderiem un vadītājiem
Olga Dzene Darbā ar klientiem balstos uz pārliecību, ka katrs cilvēks ir unikāls, apveltīts ar talantu un var sasniegt visu, ko vēlas. Esmu atklāta, gatava saprast, spējīga iedrošināt pārvarēt sevi un patiesi priecājos par klienta sasniegto. Par savu misiju uzskatu labvēlīgas un cilvēciski komfortablas darba vides attīstību Latvijas biznesā, kā arī pozitīvu un efektīvu darba attiecību veicināšanu mūsu valstī. Pašreizējās darbības sfēras. Vadītāju un komandas koučings, vadītāju kompetenču novērtēšana un attīstība, organizācijas kompetenču un vērtību modeļu izveidošana, karjeras konsultēšana.   LV / RU / EN olga.dzene@triviums.lv;
+371 26421219
3 sesijas pa 1h
Inese Matvejeva Gērena Koučinga pieeju izmantoju biznesa jautājumu risināšanā, kā arī klienta dzīves kvalitātes uzlabošanā.
Mēs lielu dzīves daļu izdzīvojam savās galvās- domās, emocijās. Tās veido ikdienu, atspoguļojas rīcībā un nosaka mūsu
dzīvi!
Koučings ir lielisks veids kā izprast notiekošo un pieņemt vislabākos lēmumus, apzināties īstos mērķus un sasniegt tos, kā
arī veidot kvalitatīvas, uz sadarbību vērstas attiecības ar sevi un apkārtējiem.
Mani izvēlas klienti, kurus interesē uz rezultātu vērsts koučinga process. Klienti, kuriem ir svarīgi efektīvi vadīt savu
biznesu, atbildīgi veidot savu dzīvi un izbaudīt to.
Pēc klienta izvēles- Telefons, Whatsapp, Skype, Zoom, Facebook messenger, Telegram LV / RU matvejeva.inese@gmail.com
facebook.com/I.M.Gerena
Skype: inese_matvejeva
+371 26444016
5-10 sessijas pa 30min – 1h
Inita Lūka KOUČINGS man ir “lielā iespēju zeme” brīžos, kad ir griba un vēlme atrast savu sapni un to realizēt-gan personīgo, gan savas komandas. Mana pārliecība ir, ka koučings ir nepieciešams, lai rastu risinājumus un strukturēti virzītos uz mērķa sasniegšanu. To izmantoju, lai atbalstītu komandu projekta gaitā, kā arī rastu motivāciju. Dzīvē ir daudz iespēju, un Tu pats tās radi un pieņem lēmumu, ko ar tām darīt. Es strādāju ar privātpersonām, kurām ir svarīgi saprast, ko grib sasniegt savā dzīvē un biznesā, un, kuri īsteno soļus plāna realizācijai.
Mana sirdslieta ir darbs ar jaunajiem līderiem programmā Junior Achievement un jaunajiem uzņēmumiem Biznesa inkubatoros Latvijas Universitātē un RISEBA.
Es strādāju kā mentors, atbalstot jaunos vadītājus.
Esmu specializējusies kā mentors koučiem, kuriem nepieciešams attīstīt kompetences savai izaugsmei un ACC iegūšanai.
Telefons, whatsapp LV / RU Inita@ikigai.lv
www.ikigai.lv
29448600, Skype: initaluka
3 sesijas, katra līdz 1h
Ieva Dadona Ieva ir biznesa un personiskās izaugsmes koučs ar darba pieredzi finanšu vadībā (18 gadi), uzņēmējdarbības un komandas vadībā (15 gadi) gan vietēja kapitāla, gan starptautiskās multikulturālās (Baltija, Polija, Krievija, Ukraina, Čehija, Skandināvijas valstis, Beļģija, ASV, Izraēla) uzņēmumu grupās.Ievas koučinga klienti ir darba ņēmēji un uzņēmējdarbības uzsācēji, kas strādā ar savas „balss” atrašanu, rakstura attīstīšanu un dzīves līdzsvara izveidošanu, gan arī pieredzējuši vadītāji un uzņēmēji, kuri vēlas transformēt savu dzīvi un biznesu jaunā, augstākā līmenī. Ieva vada koučinga sesijas gan individuāliem cilvēkiem, gan uzņēmumu komandām un domubiedru grupām.Ieraudzīt situācijas un lietas no cita skatu punkta, ieraudzīt savu dzīvi kopumā, apzināties savas vērtības un pieņemt lēmumus saskaņā ar tām, paaugstināt savu efektivitāti vienlaikus iegūstot dzīves līdzsvaru un lielāku apmierinātību, ieskatīties dziļāk un mainīt savus uzskatus par lietām un savus paradumus – tās ir tikai dažas no pārmaiņām, ko piedzīvojuši Ievas klienti. Skype LV / RU / EN ieva.dadon@nolimits.lv
+371 29191782
skype: ievatskype
3 sesijas pa 1h
Gita Meldere Cilvēcība, līderības un bizness ir mana asinsrite, tādēļ atbalstu garā spēcīgus līderus un vadītājus identificēt viņu karjeru limitējošās, taču vēl neapzinātās dinamikas, būt apzinātiem, izturīgiem (resilient – eng.) un palikt cilvēcīgiem jebkurā situācijā.
Mans darbs ir ar līderiem un komandām, skaidrojot un ļaujot pieredzēt eksistējošus paradoksus viņu personībās. Šķietami nesavienojamo pretpolu ieraudzīšana ļauj cilvekiem tapt Īstiem – brīviem no slāņu slāņos iegūtās nastas, veidot attiecības, radīt risinājumus.
Zoom LV / RU / EN GitaMeldere
@luminalearning.com
+371 29716131
5 vadītājiem viena 45 min sesija
Evija Vaščenko Esmu uzņēmēja, vadu un attīstu trīs starptautiskus biznesus dažādās jomās.
Es ticu, ka mums katram ir tikai tās robežas, ko paši sev uzliekam – apzināti vai neapzināti. Varam sasniegt visu, ko vēlamies, ja apzināmies realitāti, spējam noņemt šķēršļus, kas traucē un esam gatavi darīt. Kā koučs es palīdzu cilvēkam vai komandai ieraudzīt un novērst šos šķēršļus un ierobežojumus, un noticēt sev un saviem spēkiem, atrast resursus un iet uz priekšu.
Palīdzu attīstīt stratēģiju, nospraust un sasniegt izaicinošus personīgos un biznesa mērķus, sastādīt individuālos attīstības plānus, pieņemt lēmumus, atrast optimālos risinājumus sarežģītās situācijās, risināt konfliktus un krīzes situācijas.
Strādāju gan ar individuālajiem klientiem, gan ar komandām. Palīdzu jauniešiem plānot un izvēlēties turpmāko attīstību. Trenēju un supervizēju komandas koučus un mentorus.
Zoom LV / RU / EN evija@openmind.lv
+371 29468687
10 sesijas individuālās
3 komandas sesijas
Inta Ruskule Koučings ir nebeidzams pārsteigumu, jaunu atklājumu, mācīšanās un attīstības process. Koučinga tehniku es raksturotu kā ļoti spēcīgu un ietekmīgu instrumentu mūsu rokās, kas iedvesmo, aizrauj, sniedz jaunas atklāsmes, māca, attīsta un virza uz pozitīvām pārmaiņām.
Klientu mirdzošās acis un sasniegtie rezultāti ir man lielākais gandarījums, kas liek turpināt attīstīties pašai un palīdzēt citiem. Es mīlu koučingu!
  LV / RU ruskule.inta@inbox.lv
+ 371 26363426
2-3 sesijas
Daina Ramata Praktizējošs koučs un koučinga meistarību trenere
Pirmais algotais iekšējais koučs Latvijas uzņēmumā
Vairāk kā 9 gadu pieredze darbinieku un vadītāju mācību – attīstības jomā
Darba valodas: latviešu, angļu
Darba forma: individuāli, grupās
Koučings ir viena no efektīvākajām pieejām manā pieredzē, kas ļāvusi izaugt kā personībai, profesionālim, kā arī palīdzējis veicināt progresu un izaugsmi maniem klientiem, treniņu dalībniekiem un kolēģiem.Mana misija ir palīdzēt cilvēkiem augt un es ikvienu aicinu sekot Robina Šarmas ieteikumam: „Ja vēlies dubultot savus ieņēmumus, trīskāršo investīcijas savā attīstībā!”.Šis ir mans vadmotīvs, savukārt koučings – efektīvs palīgs tā realizēšanai, jo paver plašas iespējas potenciāla realizēšanā gan individuāli, gan komandā, gan uzņēmumā kopumā.
  LV / EN daina.ramata@gmail.com
+371 26586702
30-60 min, 5-7 cilvēkiem
Gints Janelsiņš Cilvēki visos laikmetos un kultūrās ir meklējuši ceļu uz savu sapņu piepildīšanu, gan individuāli gan kolektīvi. Lūgšanas, meditācijas, piecgades plāni, misija uz Marsu.. visos gadījumos cilvēki sapņo izmainīt esošo stāvokli uz citu stāvokli, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.Manās rokās koučings ir efektīvs instruments sapņu, vērtību un mērķu materializācijai, ko es panāku, atbalstot klientu sekojošajā:pilnveidot spēju fokusēties uz skaidri formulētu nolūku,
pilnveidot spēju mobilizēt enerģiju caur prāta, emociju un intuīcijas integrāciju,
pilnveidot spēju praktizēt apzinātu atbildību.
Gints Janelsiņš’s
Personal Room
meetingsemea14
.webex.com
/meet/janelsins
| 140311568
LV / EN janelsins@gmail.com
+37125725999
4 sesijas pa 1h

sesijas vadis 7.maijā

Lāsma Poļikeviča Lāsma ir komandu un personības izaugsmes koučs, kurš tic, ka mums katram ir iespējama
tāda dzīve, kādu patiesi vēlamies. Lāsma atbalsta cilvēkus, kuri vēlas atrast savu turpmāko
virzienu dzīvē un gūt piepildījuma sajūtu.
“Katram cilvēkam ir unikāla pieredze, savi talanti un vēlmes, tāpēc ir gandrīz neiespējami
“pateikt priekšā”, kas būtu jādara tālāk. Apvienojot savu ilggadējo pieredzi biznesa vidē un
gūtās iemaņas, strādājot par skolotāju programmā “Iespējamā misija”, esmu sev atradusi un
iemīlējusi koučinga pieeju, kur koučs ir kā atbalsts, ļaujot ielūkoties cilvēkam sevī dziļi iekšā
un atrast tur meklētās atbildes. Vēl vairāk, rast pašam savu motivāciju nevis pieņemt
sabiedrības vai kāda cita uzspiesto viedokli. Koučs ir klātesošs, dod laiku un telpu ieklausīties
savā būtībā un, balstoties uz savām vērtībām, izvirzīt tālākos mērķus.”
 Online: skype, whatsapp LV / EN lasma@izdzivovirsotnes.lv
www.izdzivovirsotnes.lv
+371 29343100
3 sesijas pa 1h
Madara Lauga Biznesa un personīgās izaugsmes koučs. Es iestājos par atbildīgu un apzinātu dzīves veidu, darot visu pamatīgi, pieņemot lēmumus un veidojot savu nākotni ilgtermiņā. Koučings man ir par spēcīga vienota veseluma veidošanu, jo kā zināms pārmaiņas rada sadrumstalotību un ne visas apakšsistēmas spēj pielāgoties pārmaiņām vienādā ātrumā. Iekšēji sadrumstalota sistēma izēd to enerģiju, ko vienots veselums var izmantot, lai strādātu uz ārējo pasauli/tirgu savu sasniegumu palielināšanai. Un šeit jau var runāt gan par atsevišķa indivīda iekšējām sistēmām, gan komandas, gan organizācijas vai pat sabiedrības vienota holistiska veseluma veidošanu, kad sistēma darbojas kā holistisks mehānisms viedā un efektīvā veidā savu enerģiju virzot jau konkrētu mērķu sasniegšanai. Detalizētāka informācija par manu līdzšinējo pieredzi un izglītību atrodama manā LinkedIn profilā: Madara Lauga Online LV / EN / RU Madara.Lauga
@masterlead.lv
37126493636
7 sesijas pa 1h
Inga Geka Esmu profesionāls Eriksona individuālais, komandu un apzinātības koučs, personāla vadības eksperte, Starptautiskās Koučinga Federācijas Latvijas nodaļas valdes locekle.Savā darbā fokusējos uz apzinātības radīšanu klientiem, tādējādi veicinot skaidru izpratni par saviem bezgalīgajiem resursiem un radot idejas jaunu resursu iegūšanai. Atbalstu klientus  misijas, vīzijas, mērķu un konkrēta rīcības plāna izstrādāšanā.Mana misija – iedvesmot cilvēku apzināties savu spēku un ik dienu dzīvot enerģiski, viegli un mērķtiecīgi Zoom LV / EN inga.geka@gmail.com
+371 26347473
4 sesijas, katra līdz 1,5h