13 Jan

Pētīs koučinga ietekmi uz uzņēmuma darbības efektivitāti

Koučings Latvijā ir zināms un izmantots instruments. Daudzi biznesa un individuālie klienti jau ir piedzīvojuši, kādu pozitīvu ietekmi koučings var sniegt ne tikai personīgajā izaugsmē, bet arī uzņēmumu attīstībā. Tomēr pietiekami lielai sabiedrības daļai joprojām nav saprotams, kas tieši ir profesionālais koučings, kādas ir atšķirības kouču sertifikācijas un akreditācijas līmeņos, kā arī to, kā tieši izmērīt koučinga investīciju atdevi (ROI).

2020.gada 13.februārī Starptautiskā Koučinga Federācija, Latvijas nodaļa, aicina uz diskusiju vakaru uzņēmumu īpašniekus un vadītājus, lai sniegtu precīzas atbildes uz jautājumiem, ko bieži uzdod biznesa pasaulē – kas ir profesionālais koučings, kādas ir atšķirības kouču sertifikācijas un akreditācijas līmeņos, kā arī to, kā tieši izmērīt koučinga investīciju atdevi (ROI – Return On Investment). Vakara gaitā Latvijas uzņēmumi, kas jau aktīvi izmanto koučingu savā ikdienas darbā, dalīsies ar pieredzi un pārdomām.

Diskusiju vakars norisināsies trīs daļās:

Pirmajā daļā par koučingu stāstīs profesionāli PCC (Professional Certified Coach) sertificēti kouči. Viņi sniegs ieskatu tajā, kas ir koučings, kad šis instruments ir piemērots, kā izvēlēties atbilstošu kouču savai organizācijai, ar ko koučings atšķiras no konsultācijām, mentoringa un psihoterapijas, kā arī atbildēs uz citiem aktuāliem klātesošo jautājumiem. ICF Latvia pārstāvji:
1. Laura Vanaga, Karjeras un līderības koučs, PCC
2. Daina Ramata, ICF Valdes locekle, Biznesa koučs, Koučinga meistarību trenere
3. Santa Leiboviča, Vadības un komandu koučs, PCC

Otrajā daļā ar saviem stāstiem par to, kā koučings ir ietekmējis uzņēmuma attīstību un izaugsmi, dalīsies vairāku Latvijas uzņēmumu pārstāvji, tajā skaitā:
1. Mārtiņš Gulbis, Laboratorium Zinātnes Skolas Izpilddirektors,
2. Evija Feierābende, AAS “Balta” Personāla direktora pienākumu izpildītāja.

Trešajā daļā pētījuma projekta organizatori dalīsies pieredzē par koučinga efektivitātes mērīšanu organizācijā un pastāstīs par iespēju piedalīties koučinga efektivitātes mērīšanas projektā Latvijā:
1. Raina Dureja-Dombrovska, ICF
2. Angelina Roša, RTU

Pasākums notiks latviešu un angļu valodās un noslēgsies ar tīklošanos un uzkodām.

Dalība pasākumā ir bez maksas un reģistrācija obligāta: https://www.eventbrite.com/o/icf-latvia-25415883463
Mērķauditorija: Uzņēmumu vadītāji, īpašnieki, uzņēmēji, augstākā līmeņa vadītāji, personāla vadītāji
Vieta: SEB banka inovāciju centrs, Vaļņu iela 11, 3.stāvs
Laiks: 2020.gada 13.februāris, plkst. 18:00 – 21:00
Pasākums ir bezmaksas. Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās obligāta.

Pieteikuma anketa: ŠEIT