14 Dec

Procesuālo prasmju treniņš ar Mēriju Inglis 23.-27.01.2017

2017-01-Inglis-banneri-LV-150x150Treniņš veidots speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar citiem cilvēkiem: kouči, treneri, konsultanti, mentori, fasilitatori, u.c.  un balstīt uz praktiskas pieredzes gūšanu apmācību procesā.

Treniņā tiks apgūti: dažādi principi, prakses un procesi, kas palīdz darbā ar klientiem visdažādākajās situācijās, apgūtās un piedzīvotās pieejas iespējams plaši integrēt dalībnieku ikdienas darbā.

Treniņā būs iekļauti: koučinga vingrinājumi pāros, apgūti rīki darbam ar sevi, attiecību un fasilitēšanas procesiem, kā arī teorētiskas prezentācijas un diskusijas. Tiks izmantotas nelineāras, mazāk tradicionālas darba metodes: zīmējumi, kustības, simboli, stāsti, skaņas, kas ļauj sasniegt dažādus izziņas stāvokļus un sniedz daudz vairāk informācijas, kā vienkārši domāšana.

Protams, arī domāšana būs šī treniņa sastāvdaļa – tiks iesaistītas abas smadzeņu puslodes, tiks darbināti mūsu loģiskie, emocionālie, metaforiskie, netveramie un pašorganizējošie aspekti, kā arī mūsu izaugsmes un inkarnācijas procesi.

Jums būs iespēja padziļināt savu personīgo fasilitatora un līdera stilu, paplašināt savas konsultēšanas un koučinga prasmes, kā arī savienoties ar tām vērtībām, kas ir Jūsu aicinājuma, darīt šo darbu, pamatā.

Treniņš notiek no 23. līdz 27.janvārim, 2017
Vieta: Rīga, Latvija, Antonijas iela 20b (Rīgas Koučinga skolas telpās)
Treniņa autore un vadītāja: Mērija Inglis (In>>>)
Treniņa valoda: angļu ar tulkojumu uz latviešu
Organizē: www.icf.lv

Treniņa dalībnieki saņems kouču tālākizglītības punktus CCEU.
Treniņa laikā tiks attīstītas šādas kompetences:

  • Establishing Trust and Intimacy with the Client
  • Coaching Presence and Active Listening
  • Powerful Questioning, Direct Communication

Treniņa maksa: par 5 mācību dienām: 460 Eeur. (ICF biedriem 410 Eur).
Iespējams dalītais maksājums:
pirmā iemaksa līdz 2016.gada 15.decembrim: 240 Eur, atlikusī summa – līdz treniņa sākumam.

Reģistrācija noslēdzas: 2017.gada 9.janvārī.

Vairak par treniņu vaicā Intai Santai, tel: 371-29121884    epasts: intasanta@gmail.com

 

Par procesuālo darbu

  • Šajā pieejā personība tiek apskatīta kā enerģija vai lauka fenomens, kas eksistē vairākos savstarpēji saistītos līmeņos jeb dimensijās. Treniņā mēs strādāsim ar metodēm, kas ļauj pieņemt un savienot šos līmeņus, radot lielākas vienotības un veseluma izjūtu.
  • Šīs pieejas mērķis nav izveidot cilvēkam psiholoģiski vai garīgi veselas personības tēlu, drīzāk, tas mudina un rada iespēju katram iekšēji savienoties ar saviem personīgajiem enerģētiskajiem paterniem, iedzimto pašorganizēšanās principu, sataustīt savas dzīves mītu, savu personīgo, pasaules un mūsu laika aicinājumu.
  • Treniņā strādāsim arī ar tiem procesiem un tehnikām, kas ir noderīgas darbā ar robežstāvokļiem, iepazīstot savu pretošanos un apgūstot, kā šo prasmi pielietot pārmaiņu radīšanai, jēgas un mērķu meklēšanai, izskatīsim visdažādākos šķēršļus un pretestības. Strādājot gan ar savu, gan citu cilvēku izaugsmes un transformācijas procesu, mēs iepazīsimies ar mums jau zināmo, mūsos pašos un kultūrā atpazīstamo, kā arī to, kas mums mazāk pazīstams, vairāk noslēpumains, iespējams, pievilcīgs, iespējams, rada nemieru vai grūtības.

Treniņš balstīts uz sekojošām ieejām, ar kurām pasniedzēja ir ilggadīgi strādājusi, apguvusi un integrējusi procesuālajā darbā: Inkarnācijas Garīgumu (Incarnational Spirituality), Procesuāli orientēto psiholoģiju (Process Oriented Psychology) un Transformācijas Spēli (Transformation Game). Tāpat arī šī treniņa izveidi ietekmēja Geštalta (Gestalt) psiholoģija, Psihosintēze (Psyschosynthesis), Sakārtojumi (Constellations), Vērtējošais Pieprasījums (Appreciative Inquiry) Tehnoloģijas Radīšanai (Technologies for Creating).