22 Apr

Seminārs “Personas datu aizsardzība Vispārīgā datu aizsardzības regula un tās praktiskais izskaidrojums” /16.05.2018./

Seminārs īpaši koučiem un citiem konsultāciju sniedzējiem (psihologiem, psihoterapeitiem, supervizoriem, konsultantiem).

Semināra temats:

  • Īss ieskats par Vispārīgo datu aizsardzības regulu un skaidrojumi regulas izpratnē, kas ir personas dati,kuros gadījumos datu apstrādei ir likumisks apstrādes iemesls.
  • Kādas izmaiņas sagaidāmas pēc Vispārējās datu aizsardzības regulas tiešas piemērošanas.
  • 12 soļi veiksmīgam darbam, praktiska informācija par to, ko nepieciešams sagatavot vai iekļaut ikdienas darbā. Piemēram , piekrišanas, atrunas sadarbības līgumos.

Jautājumi:

Lai seminārs būtu produktīvāks un uz koučinga jomu vērsts, lūgums iesūtīt jautājumus brīvā formā šeit >>> līdz 10.05. pl.18.00.

Atceramies, ka nav pareizu vai nepareizu jautājumu, droši uzdodam tos kas ir. Jautājumi var tikt iesūtiti gan situāciju aprakstā, gan precizējoši par kādu no sev interesējošiem punktiem.

Jolanta_KuprisaSemināru vadīs: Jolanta Kupriša

Vairāk kā 15 gadus uzkrātā pieredzē pārdošanas un klientu apkalpošanas procesu vadībā un izstrādē dažādās biznesa nozarēs ļauj novērtējot procesu nozīmi katrā uzņēmumā un izprast gan juridiskos aspektus gan biznesa vajadzības , kas nepieciešams katram uzņēmumam. Patlaban aktīvi darbojas “BPO Liepāja” uzņēmā iekšējo procesu pilnīgam auditam, sagatavošanai un izveidei atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām.

Savu profesionālo karjeru attīstījusi no pārdevēja līdz pārdošanas direktora amatam dažādos vidējos un starptautiskos uzņēmumos. Savu amatu un prasmi praktizējusi telekomunikāciju, IT, zvanu centru un nu jau finanšu nozares uzņēmumos.

Procesu izveides un uzturēšanas zināšanas un praktiskā pieredze ietver dalību tādos uzņēmumos kā: Lattelecom, Viasat, Skandi Motors, BPO Liepāja.

Norises laiks: 16.05. plkst.18.30 – 21.00
Norises vieta: Rīgas centrā, tiks paziņota dalībniekiem atsevišķi
Dalības maksa: ICF Latvia biedriem – 15EUR, citiem – 25EUR
Reģistrācija un apmaksa: līdz 5. maijam*

*Apmaksa par dalību seminārā veicama līdz 5.05.2018. Maksa par dalību netiks atgriezta, ja dalībnieks neieradīsies uz semināru vai paziņos par neierašanos pēc 5.05.2018. Paldies par sapratni un cieņu pret organizātoriem.