05 Dec

Sistēmiskais koučings. 5 moduļu apmācību programma

Lieliska iespēja vadītājiem, personāla speciālistiem, koučiem, supervizoriem, konsultantiem pievienoties Sistēmiskā koučinga apmācību grupai! Sistēmiskā koučinga priekšrocība, ir apmācībās iegūtās prasmes un dziļa izpratne par to, kā strādāt ar klienta apzināto informāciju un arī daudz plašāku, sistēmisko materiālu.

Tas sniedz atklāsmes par samezglojumiem un dziļiem resursiem pašu sistēmā, un rada spēju būt tiešām lietderīgiem priekš saviem klientiem, organizāciju darbiniekiem, vadītājiem. Sistēmiskais koučings atbalsta dziļus transformatīvus procesus organizāciju un personīgās dzīves kontekstā.

Systemic_Const_Riga_logo

 

 

 

Systemic Constellations Center Riga
www.constellationriga.lv

5 moduļu apmācību programma
Sistēmiskais koučings

  1. modulis, 14. – 15. decembris, 2017
  2. modulis, 9. – 10. janvāris, 2018
  3. modulis, 6. – 7. februāris, 2018
  4. modulis, 9. – 10. marts, 2018
  5. modulis, 3. – 4. aprīlis, 2018

Šis kurss ir piemērots tiem, kas ikdienā strādā ar citiem cilvēkiem. Šī kursa uzsvars nav uz koučinga pamatiemaņām, bet uz sistēmisko izpratni, kur mēs pielietojam tieši koučingam raksturīgo pieeju gan organizāciju, gan cilvēku attīstībā. Koučiem ar pieredzi, šis kurss ir izcils koučinga tālākizglītības piedāvājums.

Jūs iestādiet sēklu, kas augs un dos bagātīgus, pārsteidzošus augļus. Jūs izpratīsiet, kā jūsu klients ir daļa no lielākas sistēmas, kā jūs pats esat daļa no lielākas sistēmas; apgūsiet sistēmisko uztveri, zināšanas, iedarbību un intervences organizāciju un personīgā kontekstā, kā arī stiprināsiet savu personīgo apzinātību un būtisko iekšējo attieksmi – bez sprieduma, vērtējuma un nodoma. Pievienojieties!

Iepazīšanās pasākums trešdien, 6. decembrī plkst. 18:00 Stabu ielā 17
Reģistrēties iepaisīšanās pasākumam: iveta.apine@gmail.com

Pieteikties sistēmiskā koučinga apmācībām: http://www.constellationsriga.lv/service/sistemiskais-koucings/