15 Apr

Starptautiskā Koučinga nedēļa 29.aprīlis – 12.maijs

starptautiskā koučinga nedēļa

Profesionāls koučings palīdz transformēt indivīdus un organizācijas. Labākais veids, kā iepazīt koučingu – izmēģināt to pie jomas ekspertiem.

Kopš 1999.gada tiek svinēta Starptautiskā Koučinga nedēļa, kuras laikā iespējams apmeklēt dažādus pasākumus daudzviet pasaulē.

Šogad Koučinga nedēļa notiks no 29.aprīļa līdz 12.maijam.


Seko pasākumu kalendāram un apmeklē pasākumus bez maksas vai par īpašām cenām.

Pasākumu kalendārs un koučinga sesiju piedāvājums tiks papildināts. Seko līdzi jaunumiem!!!

Pasākumu kalendārs

29. aprīlis
18:00 – 22:00 Mana iekšējā un ārējā spēle ar finansēm (LV)
Šajā seminārā & sevis izpētes darbnīcā – ikviens varēs ieskatīties savās iekšējās attiecībās ar finansēm, ieraudzīt tās, apzināties, izcelt gaismā tos spēles elementus, kas darbojas kā traucēkļi, un palielināt fokusu uz tiem, kas virza uz priekšu. Iemācīsim uzvarēt ārējo spēli, praktiski apgūstot instrumentus un metodes efektīvai savas naudas pārvaldīšanai. Un to visu nostiprināsim ar sistēmisko sakārtojumu, kas ļaus pārvērtēt kopumā savas attiecības ar naudu un mērķēt augstāk! Noticēt kam vairāk. Uzdrīkstēties vairāk!
Kouču profesionālās kompetences, uz kurām balstīts seminārs – #8 Apzinātības veicināšana, #9 Rīcības plānošana, #10 Plānošana un mērķu noteikšana.Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās – FB messenger pie Lindas Greckas vai  Sanitas Aišpures – Dronkas
Vieta: Studija Egomāne, Tērbatas 33/35
Maksa – 35EUR/pers.
LINDA GRECKA – ICF Latvia biedrs, profesionāls koučs profesionālā izaugsmē un privāto finanšu plānošanā, ekonomikas zinātņu maģistrs, ieņēmumu daļas sistēmu vadītāja transporta nozares uzņēmumā.SANITA AIŠPURE-DRONKA – aviācijas un klīniskais psihologs; konsultē ar biznesa koučinga pieeju un sistēmisko sakārtojumu praksi.
30. aprīlis
09:00 – 17:00 Apmācību kurss “Koučinga pamati” (LV/RU)
Praktiskas nodarības fokusā uz pirmajā 6 ICF kouča kompetencēm.
Dalības maksa: 120 EUR.
Vieta: Rīgas Koučinga skola, Antonijas 20b (pagalmā), 4.stāvā, Rīga.
Reģistrācija
SVETLANA ROMAŠINA, PCC – ICF Latvia valdes locekle, Rīgas koučinga skolas vadītāja
11:00 – 17:00  Kas ir koučings un kā tas man var noderēt? (LV)
Bezmaksas iepazīšanās sarunas ar profesionālu izaugsmes treneri Dāvi Auškāpu.
Vieta: Elizabetes ielā 2a Work Space Riga.
Pieteikties personīgi pa tel. +371 29406104
DĀVIS AUŠKĀPS – ICF Latvia biedrs
12:00 – 14:00  Grāmatas “Sistēmiskais koučings” atklāšanas svētki (LV)
Sistēmiskais koučings ir pārsteidzošs veids kā ne tikai sasniegt mērķus, bet arī kā doties pa ceļu pretī savam veselumam, iekļaujot visu, kas bijis. Šī ir grāmata, kura dod praktiskus piemērus, kā strādāt sistēmiski, bez sistēmisko sakārtojumu izmantošanas. Tā ir piemērota gan profesionāliem koučiem, gan līderiem, kuri meklē veidus kā  atbalstīt organizācijas un cilvēkus.Grāmatu “Sistēmiskais koučings” izdod Systemic Constellations Center Riga. Tās autori ir Nīderlandes Helingera Institūta dibinātāji Jans Jakobs Stams un Bibi Šroidere.
Grāmatas atklāšana notiek Mākslas centrā NOASS, kur šobrīd ekspozīcijā ir izstāde “Par spīti visam”, kas simbolizē mūsu spēju izdzīvot un potenciālu, ko varam piedāvāt Pasaulei.Reģistrācija: Ieeja ar ielūgumiem.Grāmatu iespējams pasūtīt info@constellationsriga.lv.Vieta: Peldošā mākslas galerija NOASS, AB dambis 2, Rīga
SANTA LEIBOVIČA – ICF Latvia biedrs, PCC, Systemic Constellations Center Riga asociētā trenere.IVETA APINE – ICF Latvia biedrs,  Systemic Constellations Center Riga dibinātāja
13:00 – 13:45 Webinar – High Performers: Myth and Science (ENG)
What makes us high performers? How can we sustainably meet and exceed expectations of today’s world? Especially, we, entrepreneurs.When coaching teams and individuals, we have noticed that there are a number of beliefs that people often have about being a high performer: I need to be an extravert, I need to learn to multitask, I have to have more willpower and the list goes on. Maybe some of you think the same? Let’s explore some of the beliefs that people have about high performance and look into what research and neuroscience actually say about them. You might find that you are doing exactly what you need to do to be a high performer, or you might be relieved that you do not have to become someone else.

ICF Estonia is hosting a webinar where Ave Peetri, PCC, will walk us through the latest robust research and neuroscience discoveries on what helps, and what prevents, high performance. We can all discuss, share and explore, and have some myth busting fun too!

let’s celebrate together the mindset of coaching and coach profession on April 29th -May 5th during the International Coaching Week! Earn you CEE’s!

Ave Peetri, PCC, ICF Igaunija
18:00 – 20:00 Bezmaksas meistarklase “Koučings” (LV/RU)
Kas ir Erickson koučings, kas strādā ar ICF standartiem?BEZMAKSAS.Vieta: Rīgas Koučinga skola, Antonijas 20b (pagalmā), 4.stāvā, Rīga.Reģistrācija SVETLANA ROMAŠINA, PCC – ICF Latvia valdes locekle, Rīgas koučinga skolas vadītāja
1. maijs
11:00 – 13:30 „Ieklausos, noticu un atbalstu!” (LV)
Izziņas un prasmju darbnīca vecākiem, skolotājiem un karjeras konsultantiem.

 • Kas ir komunikācija, un kā tā veidojas?
 • Par ko sāp galva un sirds pusaudžiem un jauniešiem?
 • Kas strādā un kas nestrādā komunikācijā ar bērnu/skolēnu?
 • Kā klausīties, lai sadzirdētu; kad jautāt un kad sniegt padomu; kā vienoties par labu iznākumu abām pusēm; kā atbalstīt, atļaujot gūt katram savu pieredzi?

Mūsu darbnīcā diskutēsim, pētīsim un meklēsim „instrumentus” ikdienas lietošanai, lai radītu patiesi vērtīgu, veiksmīgu un uz rezultātu vērstu komunikāciju.

Vieta: Rīgas koučinga skola, Antonijas iela 20b, 4.stāvs

Reģitrācija: trenins.jadara@gmail.com

VINETA SAULĪTE, profesionāls individuālais un komandu koučs, ICF Latvia valdes locekle.
DAINIS ZALTANS, profesionāls individuālais un komandu koučs
2. maijs
16:00 – 18:00 Sistēmiskā koučinga meistarklase (LV)
Sistēmiskā koučinga meistarklase piemērota visiem, kurus interesē turpināt iesāktos koučinga, attīstības un apmācību procesus. Tā piemērota gan profesionāliem koučiem, gan mūsdienu vadītājiem, kuri alkst izzināt un pielietot jaunas metodes, attīstot cilvēkus un organizācijas. Meistarklasē runāsim par sekojošām tēmām:

 • sistēmiskā koučinga bāzes koncepti: 3 veida spēki, kas mūs ietekmē; sistēmiskie principi, attieksme, paterni.
 • sistēmiskie simptomi, kuri bieži sastopami klientu pieprasījumos un saistīti ar mērķu sasniegšanu, prioritāšu noteikšanu, attiecībām ar citiem (vadības, darba vai privātā kontekstā), sava aicinājuma atrašanu, izdegšanu, darbu maiņu u.c.
 • praktiski sistēmiskā koučinga vingrinājumi, diskusija un atbildes uz jautājumiem.

Meistarklasē būs iespēja iegādāties sistēmiskā koučinga grāmatu, kas izdota latviešu valodā

Reģistrācija: info@constellationsriga.lv

Vieta: Stabu ielā 17, Systemic Constellations Center Riga

SANTA LEIBOVIČA – ICF Latvia biedrs, PCC, Systemic Constellations Center Riga asociētā trenere.IVETA APINE – ICF Latvia biedrs,  Systemic Constellations Center Riga dibinātāja
3. maijs
10:00 – 13:00 Myths and Reality of Executive Coaching (ENG)
Karina will speak about best practices in executive coaching related to issues of:

 • Energy Saving and Renewal
 • Search of Meaning
 • Crisis Consulting
 • Coaching in Conflict

Karina will share her insights on how coaching can help executives to deal with those issues and will give some practical tools to try.

Venue: LB auditorium of Riga Business School, Skolas Street 11, Riga.

Participation is free of charge.

To participate, please register here. 

KARINA BASHAROVA – ICF Latvia biedrs, Executive Team and Partnership Coach
7. maijs
10:00 – 14:30 Biznesa simulāciju izmantošana komandu koučingā (LV)
Mērķauditorija: personāla attīstības speciālisti, uzņēmumu un struktūrvienību vadītāji.Pasākuma dalībniekiem tiks dota iespēja piedalīties Silega™ biznesa simulācijā “Ekspedīcija”.
Silega™ (simulation learning games) biznesa simulācijas ir organizāciju psihologu, kouču, biznesa profesionāļu un citu nozaru profesionāļu kopā izstrādātas biznesa spēles, kuras ar pieredzē balstītas apmācību sistēmas (ELS – experiential learning system) palīdzību spēļu dalībniekiem īsā (3-8 stundu) laikā rada iespēju piedzīvot biznesa videi līdzīgus apstākļus, pieņemot lēmumus, eksperimentējot, veidojot sadarbību komandā, rīkojoties ar dažāda veida resursiem, uzvarot un kļūdoties drošā vidē.Pasākuma laikā tiks pielietotas šādas ICF kouča kompetences: Apzināšanās, Rīcības projektēšana, Plānošana un mērķu noteikšana, Attīstības un atbildības vadība.Norises vieta: SEB Inovāciju centrs, Rīga, Vaļņu iela 11, 3. stāvs.Dalības maksa: 15 EUR.Reģistrācija un sīkāka informācija: tālrunis 29191782, e-pasts ieva.dadon@nolimits.lv
IEVA DADONA, koučs, ACC, EMBA, SIA No Limits! (www.nolimits.lv) valdes locekle, biznesa un personiskās izaugsmes koučs, ICF un ICF.lv biedre.
11:00 – 17:00  Kas ir koučings un kā tas man var noderēt? (LV)
Bezmaksas iepazīšanās sarunas ar profesionālu izaugsmes treneri Dāvi Auškāpu.Vieta: Elizabetes ielā 2a Work Space Riga.Pieteikties personīgi pa tel. +371 29406104 DĀVIS AUŠKĀPS – ICF Latvia biedrs
12:00 – 14:00  Пять ошибок в построении частной практики. Как наш опыт может помочь Вам избежать их (RU)
Семинар для коучей и других специалистов помогающих профессий.Стоимость – ICF Latvia членам – бесплатно, остальным – 15 евро.Место проведения – SEB Inovāciju centrs, Vaļņu iela 11.

Регистрация

ARTUR CHERNIKAU,PCC – ICF Latvia prezidents, SIA TeamLead,
ELENA ZLYGOSTEVA, PCC – ICF Latvia biedrs, SIA TeamLead
18:00 – 20:00 Bezmaksas meistarklase “High Performance Team Coaching” (LV/RU)
Kā būt atbalstam drošai un atklātai komunikācijai komandā?
ICF kompetences: Kontrakta noslēgšana (2), Dziļa un aktīva klausīšanās (5), Spēcīgi jautājumi (6).
Vieta: Rīgas Koučinga skola, Antonijas 20b (pagalmā), 4.stāvā, Rīga.Reģistrācija
SVETLANA ROMAŠINA, PCC – ICF Latvia valdes locekle, Rīgas koučinga skolas vadītāja
8. maijs
17:30 – 20:30 Introduction to Self-Managing Leadership (ENG)
The powerful model to work with yourself. Workshop for Leaders of all levels and industries.
Participation fee – FREE entrance.
Venue – SEB Inovāciju centrs, Vaļņu iela 11.Registration
ARTUR CHERNIKAU,PCC – ICF Latvia presidents, SIA TeamLead,ELENA ZLYGOSTEVA, PCC – ICF Latvia biedrs, SIA TeamLead
9. maijs
18:00 – 20:00 Bezmaksas meistarklase “Vērtīga Sapulce” (LV/RU)
Kā novadīt sapulci fokusētu uz rezultātu un komandas attīstību, lai katrs dalībnieks ieraudzītu personīgu vērtību.
ICF kompetences: Kontrakta noslēgšana (2), Uzticēšanās radīšana (3), Dziļa un aktīva klausīšanās (5), Rīcības projektēšana (9)Vieta: Rīgas Koučinga skola, Antonijas 20b (pagalmā), 4.stāvā, Rīga.

Reģistrācija

SVETLANA ROMAŠINA, PCC – ICF Latvia valdes locekle, Rīgas koučinga skolas vadītāja
18:30 “Vakariņas ar saturu” (LV)
Pasākumā būs iespēja jaukā atmosfērā satikties, uzzināt ko jaunu par attiecībām un attiecību koučingu. Paredzēts jebkuriem diviem cilvēkiem, kuri vēlas ko vairāk uzzināt par abiem būtisko savstarpējās attiecībās, izmantojot koučinga metodes nepiespiestā un vieglā gaisotnē.

Būs iespēja:

 • garšīgi pavakariņot jaukā atmosfērā, baudot skatu uz Daugavu,
 • saturīgi pavadīt laiku,
 • iepazīt viens otru vēl vairāk vai vienkārši pabūt kopā,
 • izzināt un attīstīties.

Kur: Restorānā “Koya”, Andrejostas iela 5k-15

Cena: 30EUR no personas

Cenā ietilpst vakariņas ar īpašo ēdienkarti [uzkoda, pamatēdiens pēc izvēles, saldo izlase, kafija/tēja] un darbošanās pārī attiecību kouča vadībā.

Pieteikšanās: beasurcoaching@gmail.com

Papildus informācija: 28350094 (Kristīne)

Tā kā pasākums notiks ICF starptautiskās koučinga nedēļas ietvaros, būs iespēja uzzināt vairāk par attiecību koučingu.

KRISTĪNE KREILE – ICF Latvia biedrs, attiecību koučs, ww.beasur.eu
10. maijs
10:00 – 17:00  TeamLead Coaching Essentials (ENG)
Unleashing our favorite coaching tools and sharing our philosophy. Interactive 1-day workshop for Leaders of all levels and industries.
Eur 70 incl 2 coffee breaks.Venue – SEB Inovāciju centrs, Vaļņu iela 11.Registration
ARTUR CHERNIKAU,PCC – ICF Latviaprezidents, SIA TeamLead,ELENA ZLYGOSTEVA, PCC – ICF Latvia biedrs, SIA TeamLead
14:00 – 17:00 Nedigitālā komunikācija (LV)
Komunikācija nav tikai vārdi; tās nozīme no latīņu commūnicāre  ir „dalīties”. Komunikācija ir mijiedarbība; tā ir kā  „pārklājs, kas apsedz vairāk kā vienu cilvēku, un visiem zem tā ir silti un patīkami”. Komunikācija ir  savstarpējo attiecību pamats ar sevi un citiem visas dzīves garumā. Tas ir process, kurā mēs veidojamies par cilvēkiem, kas rada sev un citiem brīnišķīgu dzīvi.11 prasmes komunikācijā ir labs instruments ikvienam. To integrācija uzņēmuma vai ģimenes ikdienā palīdz sasniegt kopējos mērķus un gūt gandarījumu gan darbiniekam gan ģimenes loceklim.Kādas  ir šīs 11 prasmes?  Aicinām uz sarunu, kurā:

 • apzināsim galvenās prasmes, kas veido veiksmīgu ikdienas komunikāciju; 
 • uzklausīsim jūsu pieredzes stāstus;
 • kopā izveidosim un izdzīvosim metodes, kas veicinās dziļu un tuvu, uz kopējā mērķa vērstu savstarpējo komunikāciju.

Ticam, ka iegūsim jaunu un vērtīgu pieredzi kopā ☺

Rīgas Koučinga skola, Antonijas 20b (pagalmā), 4.stāvā, Rīga.

Reģistrācija

SVETLANA ROMAŠINA, PCC, ICF Latvia valdes locekle, Rīgas koučinga skolas vadītājaVINETA SAULĪTE, profesionāls individuālais un komandu koučs, ICF Latvia valdes locekle, Rīgas koučinga skolas kuratoreLINDA GRECKA, profesionāls koučs, ICF Latvia biedrsINESE TUKIŠA, profesionāls individuālais un komandu koučs, ICF Latvia biedrs 
18:00 – 21:00 How to Measure Your Team’s Performance (ENG)
Workshop for team managers and Scrum Masters. What metrics to use when measuring team performance? Lines of code, Story points? Engagement, satisfaction? You will learn customizable and easy to use tool that will help you to measure and improve any team performance right away.

Price – 20 euro
Venue – SEB Inovāciju centrs, Vaļņu iela 11
ANNA ZALUCKA, ICF member, Transformational coach.
IT professional with 20 years of experience, Agile Coach/Scrum Master.
11. maijs
11:00 – 14:00 NLP metodes koučingā– koučiem (LV)
Kam: – praktizējošiem un topošajiem koučiem
Pielietojot NLP metodes koučingā, jūs vadīsiet dziļākas, produktīvākas un efektīvākas klientorientētas sessijas:

 • raporta veidošana zemapziņas līmenī
 • NLP un koučinga sintēzes rezultātā sessijas ilgums saīsinās no 1h līdz pat 30 min
 • jaunu neironu savienojumu izveide, lai sessijā radītais rezultāts īstenotos klienta dzīvē.

Dalības maksa: EUR 50.

Reģistrācija: matvejeva.inese@gmail.com, 26444016.

Vairāk informācijas šeit.

INESE MATVEJEVA GERĒNA, PCC – ICF Latvia biedrs,  koučs (bizness, ģimene, attīstība), NLP meistars
15:30 – 18:30 ES un TU interaktīva spēle pāriem  (LV)
Kam:

 • laulātajiem
 • jaunlaulātajiem
 • pāriem, kuri dzīvo vai plāno dzīvot kopā

Spēle “ES un TU” ir stāsts par pāru attiecībām, to dzīves gaitu, kāpumiem un kritumiem, konfliktiem, salīgšanu un kopā būšanu! Aicinām pieteikties pārus, kuri vēlas savstarpējās attiecības:

 • izzināt
 • uzlabot
 • pilnveidot

Papildus iegūsiet noderīgu informāciju par noturīgu attiecību veidošanu un ģimenes/ pāru koučingu Latvijā!
Dalības maksa: EUR 60 no pāra.
Reģistrācija: matvejeva.inese@gmail.com, 26444016.
Vairāk informācijas šeit.

INESE MATVEJEVA GERĒNA, PCC – ICF Latvia biedrs,  koučs (bizness, ģimene, attīstība), NLP meistars

 

Bezmaksas vau pazeminātas maksas koučinga sesijas*

Lai pieteiktos sesijai, jums:

 1. jāizvēlas sev piemērotu kouču no kouču saraksta (skat. zemāk);
 2. jāsazinās ar kouču un jāvienojas par laiku un tikšanās vietu;
  *Katrs koučs ir noteicis viņam zināmu skaitu bezmaksas vai pazeminātas maksas sesiju, kuras gatavs novadīt.

Kouču saraksts

Kouča vārds/uzvārds Apraksts Norises vieta Valodas Kontakti
Anna Zalucka Transformācijas koučs.Ja atrodies grūtā situācijā, pazaudēji motivācija, nezini, ko tieši gribās no dzīves, piesakies uz 2h garu transformācijas sarunu, kuras laikā Tu piedzīvosi negaidītus atklajumus.
Vietu skaits ierobežots.
ZOOM zvans LV/RU/ENG !!! Vietu vairs nav !!!
Inita Luka, ACC

ACC (asociēti sertificēts koučs) – personīgās izaugsmes, komandu koučs un mentors, ar specializāciju Projektu vadīšanas un Iedvesmojošas plānošanas koučingā.

Kādēļ izvēlējos koučingu? Dzīvē ir daudz iespēju, un Tu pats tās radi un pieņem lēmumu, ko ar tām darīt. Ļaujot cilvēkam iespēju izvēlēties un kontrolēt savu darbu, tiek atzītas viņa spējas un cienīta viņa pašapziņa. Tādējādi stress tiek novērsts.

Mana misija koučingā ir palīdzēt ieraudzīt iespējas un tās realizēt!

Inita piedāvā 3 sesijas

Skype, WhatsApp vai messenger LV/RU Inita@ikigai.lv vai sūtot sms uz telefonu 29448600http://www.ikigai.lv
Inga Geka Project acceleration and life balance coach, delighted to support people in the path of self development and self awareness and to be the companion on the way to personal excellence. Riga, Jurmala, TukumsWhatsApp, Skype LV/ENG Tel.:26347473, inga.geka@gmail.com
Rīgas Koučinga Skola Piedāvājam koučinga sesijas (min.4 sesijas) par minimālu ieguldījumu.

Iespējas:
 1. Pie koučiem, kuri šobrīd mācās vai tiko pabeidza – 5 eur
 2. Pie Erickson profesionāliem praktizējošiem koučiem –  20 eur
 3. Pie ICF akreditētiem (ACC, PCC) Erickson profesionāliem praktizējošiem koučiem – 40 eur
Rīga LV/RU Sūtīt pieteikumu uz info@erickson.lv  (vārds, uzvārds, telefons)

Lejupielādēt kouču sarakstu >>>

pamēģini koučingu!