12 Apr

Tas ir lēmums – būt ICF biedram!

Gita Meldere-PinneGita Meldere, ICF Latvia prezidente (2017-2019).

Sveicināti,

Aprīlis ir mēnesis, kad ICF nodaļās gan visā pasaulē, gan Latvijā notiek biedru atjaunošanās un tiek uzsākts jauns darbības cikls.

Man ir gods būt sestajai ICF Latvijas nodaļas prezidentei un sadarboties ar nupat kā ievēlēto, enerģisko valdes sastāvu.

Paldies visiem iepriekšējiem prezidentiem, Tatjanai Dremļugai, Ingai Štalhutai, Mārtiņam Martinsonam, Artai Birumai un Katrīnai Ošlejai.

Jūs darījāt labus darbus, bijāt celmlauži, jo saskaroties ar katra laika īpatnībām, Jūsu un Jūsu komandu lielā vīzija, ticība, ka profesionālam koučingam ir nākotne, šobrīd lenām, bet pārliecinoši sāk iesakņoties un dzīvot.

2018.gadā ICF Latvija svinēs 10 gadu jubileju. Bezpeļņas organizācijai tas ir sasniegums, pateicoties biedru enerģijai, ņemot vērā, ka visas aktivitātes notiek uz brīvprātības principa. Svinēsim!

Ejam tālāk!

Savas prezidentūras laikā mans fokuss būs uz:

  • kvalitatīva koučinga redzamību biznesā, jo mūsu vērtība ir apmierināts klients;
  • ICF kouču tālākizglītošanos, kas balstās uz ICF pamatnostādnēm. Iegūstot globāli atpazīstamu sertificēta kouča akreditāciju (ACC, PCC, MCC), mēs palīdzam klientam saprast, kas ir profesionāls koučs un baudīt profesionāla koučinga procesu.

Mans moto:

“Radam vietu, lai atklātu.
Esam zinātkāri pirms piedāvājam atgriezenisko saiti.
Sadarbojamies, lai palielinātu vērtību klientam.”

Tas ir lēmums – būt ICF biedram!

Ar brīdi, kad tiek pieņemts lēmums, rodas tikai iespējas, kuras radām mēs paši. Jā, ir jābūt atbildei – ko es gribu iegūt kā biedrs?

ICF ir ar resursiem piepildīta platforma, kurā aicināti iesaistīties ICF akreditēto programmu absolventi – jau akreditāciju ieguvušie kouči un potenciālie sertificētie kouči; vadītāji, kuri izmanto savā vadībā koučinga elementus, tādejādi veiksmīgi attīstot savas komandas.

Tolerance pret dažādību

Kouči ir cilvēki, dažādi cilvēki. Katra kouča idejas un pieejas ir unikālas. Mums katram interesē tas, kas mums personīgi šķiet vērtīgs un savu izglītošanās ceļu būvējam tādu, kāds der tieši mums katram individuāli.  Kur satiekas dažādība, tur jābūt tolerancei.

Viens nav karotājs!

Esot savstarpēji tolerantiem, mēs spējam redzēt un dzirdēt viens otru, iniciēt un sadarboties projektos, rekomendēt viens otru.

Aicinu sekot līdzi ICF Latvijas nodaļas aktivitātēm, pievienoties biedriem, jo, varbūt tieši Tava ideja ir tā, kurai nepieciešams ICF Latvijas un globālās kopienas atbalsts!

Uz tikšanos

Gita Meldere, ICF Latvia prezidente