Dace Skrastiņa
Personības izaugsmes un komandu koučs
29296833

Mana misija ir atbalstīt līdzcilvēkus viņu mērķu sasniegšanā un veicināt viņu izaugsmi un attīstību, lai pasaule kļūtu sakārtotāka un labāka.

Koučings ir lielisks un efektīvs instruments, kā cilvēks var apzināties savu mērķi, atrast īsto motivāciju, paskatīties, kā šī mērķa sasniegšana ietekmēs viņa un apkārtējo dzīvi nākotnē, uzstādīt efektīvu darbību un atsekošanas plānu, un pilnīgi noteikti iegūs uzmundrinājumu, ja nepieciešams arī grūdienu, uzsākt mērķa realizāciju, apņemoties veikt pirmo soli noteiktā laikā.

Koučinga sesijas laikā klients atvēl sev laiku dziļai sarunai ar sevi, bet kouča uzdevums ir radīt vidi, lai šī saruna varētu notikt, un klients saņemtu tieši savas atbildes.

Koučinga rezultāts ir gan sasniegti mērķi, gan personības attīstība – iepazīstot sevi, apzinoties savu potenciālu un veidojot pašapziņu saskaņā ar savām vērtībām.

Zinu un esmu personīgi kā koučinga klients pieredzējusi KA un KĀ strādā koučings, tāpēc koučingu saucu par savu kaislību, un manī ir vēlme sniegt pašu labāko pieredzi ikvienam savam klientam.

Milzīgu gandarījumu gūstu arī no komandu koučinga procesa un komandu sasniegtajiem rezultātiem. Sevišķi ilgtermiņa komandu koučinga, kad komanda atvēl laiku kopīgam komandas darbam vairāku sesiju garumā, lai izstrādātu kopīgu vīziju, apzinātos mērķi, patiesi iepazīst viens otru un nodefinētu savstarpējās komunikācijas principus un vērtības, kas ļauj komandai daudz efektīvāk, produktīvāk un vieglāk sasniegt kopējo un katra individuālos mērķus.

Izglītība

Šobrīd esmu ceļā, lai iegūtu Starptautiskās kouču federācijas profesionālo akreditāciju PCC (Professional Certified Coach) līmenī.

2016.gadā iegūts Erickon Coaching International Profesionālā kouča sertifikāts  (ACSTH) Rīgas Koučinga skolā, kā arī apgūts kouču papildizglītības kurss par Emocionālo inteliģenci.

2017.gadā apgūta Erickon Coaching International Komandu kouča specializācija Rīgas Koučinga skolā.

2002.gadā iegūts Maģistra grāds Pedagoģijā RPIVA un 2007.gadā Maģistra grāds Tiesību zinātnēs Latvijas Universitātē.

 

Pieredze koučingā

Personības attīstības un komandu koučs LMT Retail & Logistics SIA kopš 2016. gada.

Vairāku gadu pieredze (2017. – 2020.) darbā ar jaunajiem līderiem Junior Achievement programmā.

Pieredze darbā ar jaunajiem uzņēmējiem Latvijas Universitātes Studentu biznesa inkubatorā (2017. – 2019.)

Kopējais kouča prakses stundu skaits strādājot gan privātpraksē, gan kā iekšējais koučs uzņēmumā, gan brīvprātīgo projektos sasniedzis 350 stundas.