Gita Meldere
Personību un komandu koučs
+371 29716131
Skype: gitamel
Personību & komandu koučs
LV / EN/ RU
PDF apraksts
    • Darba valodas: latviešu un krievu
    • Sesijas cena vienojoties.

Mans klients

Cilvēks, kurš vēlas apzināties kur atrodas patlaban un kur vēlas būt rīt, gatavs vēlmes pārvērst mērķos un reālās rīcībās. Vēlas būvēt savu „perfekto dzīvi” uz savu vērtību pamata.

Izglītība

Profesionalo kouča izglītību ieguvu pabeidzot ICF akreditēto programmu „Līderis kā koučs”. Esmu ekonomikas zinātņu bakalaurs un šobrīd studēju Personāla vadības maģistratūrā (RISEBA).

Pieredze

15 gadus profesionāli darbojos kā vadības stratēģiskais partneris finanšu un administratīvo jautājumu risināšanā Latvijas un starptautiskos uzņēmumos.
Pieredzes atziņa – cilvēks, apzinājis un attīstījis savus talantus un potences, ir vērtība!

Es un koučings

Mana interese par cilvēkiem vienmēr ir bijusi liela daļa no tā, kas es esmu. Esmu iedvesmota par cilvēkiem – pārmaiņu aģentiem pašiem savās privātajās dzīvēs, profesionālajās karjerās un pasaulē kopumā.
Kļūt par kouču – tā ir manis pašas dabīga transformācija, tādēļ turpinu savu izaugsmi un manas mācības atspoguļo manu apņemšanos būt par labāko kouču maniem klientiem.

Kas ir koučings?

„Pastāvēs kas spēs mainīties!”

Mums ir izvēles iespējas nodarboties ar vingrošanu „mājas apstākļos” vai doties uz sporta zāli. Kurš no variantiem vairumam šķitīs efektīvāks un izvēles vērts?

Šķiet, ka cilvēkam, kā sociālai būtnei, došanās uz sporta zāli nodrošinātu ātrāku un efektīvāku iecerēto rezultātu sasniegšanu.

Vēlos šo situāciju attiecināt uz koučingu procesu. Cilvēks var izvelēties lasīt grāmatas, apmeklēt kursus, uzdot sev jautājumus, strādāt pats ar sevi un, patiešām, agri vai vēlu nonākt pie atbildēm. Bet vai mums ir laiks?
Koučinga procesā ceļš uz mērķi tiek iztaisnots un pārmaiņas ir sagaidāmas.