Ieva Paegle
Dzīves līdzsvara un pārmaiņu koučs, ACC
29118869

Mana koučinga pieeja

Labākais padoms ir atvērts un dziļš jautājums, kas paver jaunas iespējas, sniedz apzināšanos un jaunus atklājumus. Tieši ar to sākas ceļš uz jauniem sasniegumiem!

Pateicoties savai kouča pieredzei, arvien vairāk pārliecinos par to, cik būtiski ir vairot apzinātību savā dzīvē un tieši par to, manuprāt, ir koučings – iespēja skaidri ieraudzīt esošo un nākotnē vēlamo, iespējams pat kā ar jaunām acīm. Tāpēc uzskatu, ka katrā sesijā klients kaut ko ATKLĀJ.

Es strādāju ar situācijām, kad dzīvē nepieciešams restarts – jauns darbs, jaunas attiecības, jauni ieradumi, jauns skatījums uz esošo dzīves situāciju, šī brīža darbu vai attiecībām.

Ja pārmaiņas ir neizbēgamas, tad kā tās ieviest apzināti un pārdomāti?

Mani klienti

Vidēja līmeņa vadītāji un speciālisti, pašnodarbinātie un mazo uzņēmumu vadītāji. Bet galvenais – tie, kas grib ieviest būtiskas un paliekošas pārmaiņas savā dzīvē.

Izglītība un darba pieredze

Esmu sertificēts Erickson Coaching International koučs (Rīgas Koučinga skola), kas ieguvusi Starptautiskās Koučinga Federācijas (ICF) ACC (Accredited Certified Coach) līmeņa akreditāciju. Padziļināti esmu apguvusi vairākus Erickson International piedāvātos kursus: “Team coaching” Rīgas Koučinga skolā pie Paulius Rate, “The Art of Mindfulness” un “Dreamworks: work with metaphors” pie Marylin Atkinsones, Erickson International dibinātājas.

Esmu topošā MBA grāda ieguvēja Rīgas Biznesa skolas starptautiskās uzņēmējdarbības programmā (2021.g. janvārī) un man ir 15 gadu darba pieredze mārketinga projektu vadībā un zīmolvedībā starptautiskos un vietējos uzņēmumos. 

Darbības virzieni :

  • Individuālas koučinga sesijas 
  • Izaugsmes programmas par karjeras attīstības un partnerattiecību tēmām individuāli un grupām
  • Komandas izaugsmes un saliedēšanas treniņi

 

Mani skolotāji par mani: 

Ieva ir patiesi ieinteresēts koučs, kas nešaubīgi iet savu ceļu un iedrošina pārējos.

 

Vairāk par mani un klientu atsauksmes:  atklaj.lv