13 Mar

Inga Purviņa

  • Personiskās izaugsmes un līderības koučs
  • Eksperte personāla vadības jautājumos, organizāciju kultūras jomā
  • Trenere personiskās izaugsmes, komunikācijas, motivēšanas rīku, vadības kompetenču, līderības uc jaugtājumos
  • Sertificēta DISC trenere
  • Maģistra grāds organizāciju psiholoģijā
  • ICF (International Coach Federation) biedre
  • Vairāk kā 15 gadu pieredze treneres, konsultantes jomā, apmācību sistēmu izveidē uzņēmumos, risinājumu izstrādē
  • Darba valodas – latviešu, angļu, krievu

 

Ingai ir plaša pieredze biznesa apmācību jomā, tai skaitā mācību risinājumu vadītājiem un darbiniekiem izstrādē, biznesa semināru vadīšanā un konsultēšanā.

Savu profesionalitāti un pieredzi Inga ir veidojusi strādājot tādos uzņēmumos kā Biznesa augstskola Turība, Rīgas satiksme, Jūrmalas pilsētas dome, HRGO Recruitment (Lielbritānijā), Ventspils Nafta Termināls.

Šobrīd Inga vada Finanšu un pakalpojumu nodaļu Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā, kur atbild par finanšu plānošanu, HR vadību un infrastruktūras apsaimniekošanu un attīstību. Pirms tam 2 gadus ir strādājusi Ventspils Nafta Termināls kā Personāla attīstības vadītāja, izstrādājot un nodrošinot efektīvu mācību procesu darbiniekiem un dažāda līmeņa vadītājiem, kā arī radot jaunus risinājumus darba snieguma vadīšanā. 6 gadus ir strādājusi personāla atlases uzņēmumā Lielbritānijā, ir izveidojusi un vadījusi Komunikāciju zinātņu katedru Biznesa augstskolā Turība, paralēli vairākus gadus darbojusies Komercizglītības centrā kā biznesa apmācību trenere. Lielākie klienti: Rimi, Latvijas valsts meži, Tieto, utt.

Paralēli tiešajam darbam ir koučs, DISC komunikācijas modeļu trenere un vada dažāda veida apmācības biznesa jomā.

Inga sevi raksturo kā mērķtiecīgu, atbildīgu un ambiciozu cilvēku, kurš tai pat laikā būs patīkams sarunu biedrs, ar augstu emocionālo inteliģenci, spēju klausīties un sadzirdēt vārdos nepateikto.

Ikdienā sieva un mamma 3 bērniem.

Dzīves moto: Nav svarīgi, cik reizes Tu nokrīti, bet gan – cik piecelies.