11 Sep

Katrīna Ošleja

  • Līderības koučs kopš 2009. gada, PCC
  • Strādā koučingā individuāli un ar komandām
  • Uzņēmēja, vada komandas kopš 2000. gada
  • Eksperte personāla vadības jautājumos
  • Trenere līderības un vadības jomās
  • Koučinga mentors un supervizors
  • Maģistra grādi organizāciju psiholoģijā un filozofijā
  • ICF (International Coach Federation) biedre, ICF Latvija biedre un valdes locekle (2012 – 2018), prezidente (2015 – 2017)
  • Darba valodas: latviešu, krievu un angļu

Katrīna Ošleja ir vadības koučs, supervizors, līderības trenere un arī psihoterapeite. Viņa strādā ar daudziem Latvijas lielākajiem uzņēmumiem – gan individuāli ar vadītājiem, gan komandām, gan uzņēmēju grupām.

Katrīna ir ieguvusi Starptautiskās kouču federācijas profesionālās akreditācijas PCC (Professional Certified Coach) līmeni un sasniegusi vairāk kā 2500 koučinga prakses stundu pieredzi.

Viņa strādā arī ar grupām un komandām dažādos formātos – supervīzijās, koučingā, kā arī moderē komandu darbu, lai veicinātu dažādu biznesa mērķus sasniegšanu. Viena no metodēm, ko viņa izmanto ir LEGO® SERIOUS PLAY®.

Katrīna ir sertificējusies Genos International emocionālās inteliģences rīku izmantošanā, kā arī apguvusi Marshall Goldsmith koučinga pieeju darbā ar vadītājiem un vadības komandām.

Katrīna ir apguvusi Kognitīvi biheiviorālo psihoterapiju un strādā arī kā terapeits. Dažkārt terapijas laukā apgūtais ir noderīgs, strādājot ar organizācijām un otrādi, tādēļ Katrīna labprāt dalās ar savu pieredzi terapeitisko pieeju izmantošanā organizācijās.

Katrīna ir ieguvusi Maģistra grādu organizāciju psiholoģijā un Maģistra grādu filozofijā – abus Latvijas Universitātē. Katrīnas viedoklis par personāla vadības un darba tirgus jautājumiem ir augstu novērtēts un bieži tiek atspoguļots sabiedriskajos medijos.

Katrīnas klientu vidū ir sekojoši uzņēmumi: Citadele banka, Swedbank, Altum, Accenture Latvijas filiāle, Circle K, Cytec, Pata, Evry, Schneider Electric, Latvijas Finieris, Tele2 Shared Service Centre, Tele2, SEB banka, Neste Latvija, Elko Grupa, Ergo, Hansamatrix, If P&C Insurance AS Latvijas filiāle, Latvenergo, Latvijas Mobilais Telefons, Bite, Teva, Tieto, Ventspils Naftas Terminālis, Valsts Nekustamie Īpašumi, Valsts Kanceleja, Magnum, Ergo Latvia un citiem.