12 Jan

Olga Dzene

PDF apraksts

 

• Biznesa un līderības koučs.
• SIA AIMS International Latvia valdes locekle, vecākā konsultante.

Lielākais gandarījums darbā ir citu cilvēku sasniegumi, progress un panākumi…

Darbā ar klientiem balstos uz pārliecību, ka katrs cilvēks ir unikāls, apveltīts ar talantu un var sasniegt visu, ko vēlas. Esmu atklāta, gatava saprast, spējīga iedrošināt pārvarēt sevi un patiesi priecājos par klienta sasniegto.

Par savu misiju uzskatu labvēlīgas un cilvēciski komfortablas darba vides attīstību Latvijas biznesā, kā arī pozitīvu un efektīvu darba attiecību veicināšanu mūsu valstī.

Izglītība

  • Baltic Coaching Centre, ICF sertificēta koučinga programma, 2011
  • Solution focused brief therapy, London, 2008
  • Sertificēta SHL psiholoģisko instrumentu/testu lietošanā novērtēšanā, 2008
  • Sociālo zinātņu maģistra grāds psiholoģijā, Latvijas Universitāte, 2006

Profesionālā pieredze. Sākot no 2005. g. strādāju kā Vecākā konsultante uzņēmumā SIA AIMS International Latvia (Fontes Grupa). Profesionālā darbība ir saistīta ar vadītāju novērtēšanu un līdera potenciāla attīstību, koučingu, dažādu apmācību vadīšanu. HR jomā strādāju kopš 2000. gada, vadot Personāla departamentu vienā no lielākajām Latvijas apdrošināšanas kompānijām – BTA AS. Pirms tam esmu ieguvusi daudzveidīgu un interesantu pieredzi finanšu, tūrisma, reklāmas, masu mediju un tirdzniecības sfērās.

Pašreizējās darbības sfēras. Vadītāju un komandas koučings, vadītāju kompetenču novērtēšana un attīstība, organizācijas kompetenču un vērtību modeļu izveidošana, karjeras konsultēšana,
Mācības: Intervijas vadīšana, Kompetenču novērtēšana, Darba izpildes novērtēšana, Stresa vadība, Darbinieku motivēšana, Atgriezeniskās saiknes sniegšana, Darbinieku attīstīšana u.c.

Mani klienti ir tādas organizācijas kā Lattelecom, Swedbank, Coca-Cola HBC Latvia, Statoil Fuel & Retail Latvia, Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle, SEB banka, DNB banka, RIMI Latvia, Cemex, LEGO System Latvijas filiāle „Baltic”, Aldaris, Fazer maiznīcas, Maxima group un arī citas.