Rita Stafecka
Personīgās izaugsmes koučs/trenere
287 00 171

“Es uzskatu, ka nav neatrisināmu “lietu” un jautājumu. Uzskatu, ka nav nesasniedzamu mērķu.
Izvēle VIENMĒR ir Tavās rokās, un katram ir savs īstais laiks un katram ir savs dzīves dzīvošanas temps.
Kādam ir pusgadu jādomā un jāsaņemas, lai uzticētu savu jautājumu svešam cilvēkam. Svešam cilvēkam tādēļ, ka šie cilvēki tā uztver pasauli – iedala visus savējos un svešajos. Un man tas ir pieņemami un saprotami. Jo tāda ir viņu dzīves uztvere, viņu dzīves temps, un tā viņi jūtās saskaņā ar sevi. Šīm nosvērtajām personībām saruna ar uzticības personu visticamāk būs nepieciešama ne biežāk kā 3 nedēļās reizi.

Toties kādam patīk ātri pieņemt lēmumu, izvēlēties savu uzticības personu un veikli ķerties pie sava “dzīves uzlabošanas” plāna. Visbiežāk ir tā, ka viņi pie kouča atnāk ar jau “gataviem” mērķiem un uzdevumiem. Šīs personības ir gatavas ne tikai sasniegt vairākus mērķus vienlaicīgi, bet turklāt vēlas to izdarīt pēc iespējas ātrāk. Arī šis temps ir pieņemams un saprotams, jo tāds dzīvošanas temps viņus iedvesmo un liek justies laimīgiem.

Jau 18 gadus esmu praktizējošs psihologs un sniedzu konsultācijas klientiem. Kopš strādāju ar klientiem individuāli un vadu lekcijas grupām, ir radušies vērtīgi secinājumi. Proti, kādēļ ne vienmēr cilvēks ir gatavs pārmaiņām, kādēļ negrib atteikties no diskomforta dzīvē, profesionālajā jomā un attiecībās. Un kas ir tas, kas neļauj sasniegt vēlamo rezultātu.
Pateicoties šiem secinājumiem, manā dzīvē ir ienācis koučings un kopš 2016.gada, kļuva par manu otru profesiju.
Koučinga sesijā es nedodu padomus un “recepti kā dzīvot”. Es esmu blakus klienta izaugsmes procesā un eju līdzi klientam viņam ierastajā tempā. Ļauju klientam būt galvenajam “sarunas tematam” un “ejam kopā” cauri mērķu un sapņu labirintiem. Pat, ja pašiem šķiet, ka ir apmaldījušies savās domās un piekusuši no attiecībām, noguruši no darba vai no rutīnas. Mani klienti ir gana drosmīgi savās izvēlēs un zina, ko vēlas no dzīves.

Kontakti:
T.: 287 00 171
info@pucesaste.com
Skype: Rita Stafecka
www.pucesaste.com

Izaugsmes studijas “PŪCES ASTE” radītāja & vadītāja
Izglītības psihologs
Personīgās izaugsmes koučs/trenere