Ilze Medne

Līderības un karjeras koučs, Integrālais koučs apmācībā, ACC
www.hrpodcast.lv
ilze.indrevica@gmail.com
LinkedIn
Facebook
26154420

Pieredze un unikalitāte koučingā
Ilzes pieredze darbā ar koučingu sākusies, apgūstot karjeras koučinga metodi Fontes EE, laikā, kad strādāja Swedbank, strādājot ar iekšējiem klientiem, līderiem un darbiniekiem, kuriem radušies jautājumi par karjeras maiņu, pārkvalifikāciju un šaubas par savām prasmēm, ilgstoši strādājot noteiktā jomā. Turpinājusi studijas pie dažādiem pasniedzējiem, viena no šādām mācību programmām, kopā ar Leda Turai (MCC koučs LT). Šobrīd Ilze ir uzsākusi mācības Kanādas Integrālā koučinga skolā (Integral Coaching Canada), lai apgūtu integrālā koučinga metodi. Viņas pārliecība ir, ka tikai pilnībā izprotot savas personības "dziļākos ūdeņus" un redzot kopbildi, ir iespējams mainīt iesīkstējušus mikroparadumus, kas bloķē vai traucē attīstīties un dzīvot pilnasinīgu dzīvi. Oto Šarmera U teorija, lieliski parāda šo modeli, ka dziļākajā punktā ir viss, gan vislielākā tumsa, gan lielākā gaisma.

"Esmu klātesoša cilvēku ikdienas situācijās, kurās viņi "iet pa apli", liek sev ceļā šķēršļus un sabotē savu potenciālu. Palīdzu paskatīties uz savu situāciju no malas, no dažādiem skatu punktiem, sniedzot metaforisku skaidrojumu. Strādāju ar dažādiem klientiem - galvenokārt, cilvēkiem, kuri patiesi vēlas pārmaiņas savā dzīvē un ir gatavi atlocīt rokas un darīt."

Profesionālā pieredze
Darba pieredze, galvenokārt, bijusi finanšu organizācijās, vairāk kā 10 gadus Swedbank un Luminor. Pēc izglītības esmu pedagogs un mācību programmu treneris, strādāju ar pieaugušo izglītību, veidoju un vadu dažādas mācību programmas. Darbs vienmēr bijis plecu pie pleca ar vadības komandu, attīstot uzņēmuma vadītāju līderības prasmes.

Sertifikāti un Izglītība
  • Pedagoģijas bakalaurs, Latvijas Univesitāte
  • RISEBA Personāla vadības maģistra

Darba valoda: LV / ENG
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds Uzvārds
E-pasts
Telefons
Es piekrītu turpmāk, kā ICF.LV biedrs, saņemt informāciju par ICF.LV jaunumiem
Es piekrītu ICF Latvia personas datu apstrādes noteikumiem
Payment method