Līga Līdeka

Personīgās iedvesmas izaugsmes un biznesa koučs
liga@izaugsmestelpa.lv
+371 25709191

Facebook

Pieredze un unikalitāte koučingā
Vairāk kā 100 novadītas privātās koučinga sesijas, papildus tam 6 gadi Bite Latvija kā Biznesa komandas koučs. Unikalitāte ir tajā, ka cilvēki, kuri ar mani strādā gūst enerģiju un ticību sev. Pamana mazo soļu burvību. Saņem paši no saviem resursiem drosmi krasi mainīt savu dzīvi no sekretāres uz īsfilmu poducentes amatam, no cilvēka, kurš ir Latvijas pilsonis un nav bijis Lietuvā līdz cilvēkam, kurš apceļo visu Eiropu. Tā ir drosme un iedvesma, kuru novērtē tikai pēc sasniegtā.Tāpēc neilgojos un nealgstu uzlavas uzreiz, bet jūtos priecīga,par rezultātu, kuru redzu pēc laika, kā mainījusies cilvēka dzīve. Tas manu sirdi dara patiesi priecīgu un pamanu sava darba lielo pievienoto vērtību.

Profesionālā pieredze
15 gadu pieredze aktīvajā pārdošanā. Labi pārzinu visu aktīvās pardošanas tehniku gan mazo vidējo klientu segmentā, gan lielo klientu segmentā. Sākot darbu par projektu vadītāju un turpinot to ar vadītāja lomu tajā visā.


15 gadi sevī iekļuj:
Aktīvās pārdošanas vadību un biznesa komandas treneres lomu vienā no vadošajiem Latvijas telekomunikāciju uzņēmumiem Bite Latvija. Tāpat cauri tam visam kopš 2015 gada individuālās kouč sesijas privātpersonām kā arī komandu izaugsmes treniņi uzņēmumiem.

Sertifikāti un Izglītība
  • Augstākā izglītība Kultūras uzņemējdarbībā "Ekonomikas un Kultūras augstskola"
  • Erickson Coaching International 2015.gads. "Erickson Profesional Coach The art; Science of Coachin Modules I-IV" Rīgas koučinga skola.
  • Tāpat - paškoučinga rezultātā "Latvijas Zāģelētāju savienība" Starptautiskā atpūtas kuģa vadītājs" - Patīk burāt ;)


Darba valodas:
  • Latviešu - Brīvi
  • Krievu - Brīvi, bet ar akcentu
  • Angļu - daļeji brīvi, mēdzu piesaistīt tulku.
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Es piekrītu turpmāk, kā ICF.LV biedrs, saņemt informāciju par ICF.LV jaunumiem
Es piekrītu ICF Latvia personas datu apstrades noteikumiem
Payment method