Madara Lauga
Biznesa un līderības koučs
Madara.Lauga@masterlead.lv
+371 26493636
LinkedIn

"Katrs no mums ir pilnībā atbildīgs par pasauli, kuru rada sev apkārt un kurā dzīvo. Izcils līderis ir cilvēks, kurš apzināti iet pa dzīvi savā rīcībā un lēmumos esot kongruents un vienots ar savu dziļāko patību. Izcilībai un pilnībai pietuvojamies, kad spējam sajusties un rīkoties kā vienots vienprātīgs saskanīgs veselums - un šeit jau runa iet par visdažādākajiem līmeņiem - es kā indivīds, mēs kā komanda, mēs kā uzņēmums..."

Pieredze un unikalitāte koučingā
Madarai Laugai ir pieredze uzņēmumu valdēs kā uzņēmumu vadītājam un līderim, bijusi atbildīga par liela mēroga projektu realizāciju, veiksmīgi personīgi izstrādājusi stratēģijas, biznesa plānus un ieviesusi pārmaiņas dažāda profila uzņēmumos pārņemot tos krīzes stāvoklī, ir pieredze arī StartUp veidošanā.

Kā biznesa koučs strādā ar organizācijām un uzņēmumiem - gan ar komandām, gan individuāli ar vadītājiem un profesionāļiem, kas pārmaiņas sāk ar sevi, meklējot izcilību līderībā, pastāvīgu izaugsmi, maksimāla potenciāla praktizēšanu, vai vienkārši iekšējo labbūtību līdzsvaram un efektivitātei ilgtermiņā.

Madara strādā arī individuāli ar privātiem klientiem personīgās izaugsmes ceļā, viņiem tiecoties pēc kvalitatīvākas dzīves un attiecībām, iekšējā līdzsvara, miera, laimes, piepildījuma vai citiem mērķiem.

Profesionālā pieredze
Madaras līdzšinējā pieredze darbā bijusi saistīta ar dažādu jomu uzņēmumiem - būvniecības, inženierzinātņu, ražošanas, zinātniskās pētniecības, apmācību un IT jomā, gan arī valsts pārvaldē un tirdzniecībā.

Madara Lauga ir Erickson Coaching International oficiālās pārstāvniecības Latvijā Rīgas Koučinga Skolas kurators programmai "Koučings darba vietā".

Madara Lauga ir ICF (International Coach Federation) biedre, kas sasniegusi vairāk kā 200 koučinga prakses stundu pieredzi.

Sertifikāti un izglītība
  • Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas (Rīgas Stradiņa Universitāte + Universität Trier, Bakalaura grāds)
  • Biznesa vadība (RISEBA + RTU Rīgas Biznesa Skola, Maģistra grāds)
  • Erickson profesionāls koučs (The Art & Science of Coaching, Erickson Coaching International, Certificate no. ECIC-0128157)
  • Apzinātības māksla un zinātne (The Art & Science of Mindfulness, Erickson Coaching International, Certificate no. ECIC-0131540)
  • Komandu koučinga pamati (Team Coaching Fundamentals, Coaching and Mentoring International, Certificate no. 2019216)
Darba valodas: LV / EN / RU
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds Uzvārds
E-pasts
Telefons
Es piekrītu turpmāk, kā ICF.LV biedrs, saņemt informāciju par ICF.LV jaunumiem
Es piekrītu ICF Latvia personas datu apstrādes noteikumiem
Payment method