Laura Vanaga

  • Publiskās runas institūta Oratore līdzdibinātāja (www.oratore.me)
  • Breathe Slowly Now koučinga un jogas platformas dibinātāja (www.breatheslowlynow.com)
  • BNI Latvija biedre
  • Grāmatu Joga un pārdošana (2016) un Kā gūt panākumus Latvijā (2018) autore
  • Kouča izglītība: Maģistra grāds personāla vadībā. Erickson College International, Professional Coach; Mastery of Negotiations (Merilin Atkinson), Sistēmiskā koučinga iemaņas vadītājiem (Systemic Constellations Center Riga)
  • Darba valoda: latviešu, angļu
  • Darba forma: individuālās koučinga sesijas klātienē vai Skype.
Profesionālā pieredze.

Laura Vanaga – Publiskās runas institūta Oratore līdzdibinātāja. Starptautiskās Kouču Federācijas (International Coach Federation) Latvijas nodaļas valdes locekle (2017-2018), šobrīd aktīva biedra statusā. Lauras darba pieredze uzkrāta, strādājot gan vietējos, gan starptautiska mēroga uzņēmumos. Pieredze personāla atlases jomā uzņēmumos Eiro Personāls un Talentor Latvia ar Headhunting projektiem ļāvusi veiksmīgāk izprast cilvēkresursu lomu un rosinājusi pievēršanos dažādiem pārdošanas projektiem. Kopš 2012. gada Laura strādā kā koučs ar individuālajiem klientiem, specializējoties tieši karjeras attīstības un līderības jautājumos. Laura piedalījusies arī sociālajā projektā Go Beyond no pašiem tā pirmssākumiem (2011), vadot koučinga sesijas jauniešiem. 2016. gada maijā Laura izdeva savu pirmo grāmatu Joga un pārdošana, aizsākot vadīt seminārus par apzinātību un pašdisciplīnu darba vietā. 2018. gadā Laura kopā ar līdzautoru Kārli Ozolu izdeva grāmatu Kā gūt panākumus Latvijā. Kopš 2012. gada Laura praktizē un vada kundalini jogas nodarbības.

Klienti

Uzņēmēji, dažāda līmeņa vadītāji un speciālisti. Cilvēki, kuri ir nepārtrauktā pilnveides procesā, ambiciozi, fokusēti uz saviem mērķiem un sasniegumiem. Laura strādājusi ar tādiem uzņēmumiem kā Tele2 Latvija, Scania Latvia, Roche Latvija, Pica Lulu u.c.

LV / EN

laura.vanaga@gmail.com
+371 26448720
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Es piekrītu turpmāk, kā ICF.LV biedrs, saņemt informāciju par ICF.LV jaunumiem
Es piekrītu ICF Latvia personas datu apstrades noteikumiem
Payment method