Aija Bandere
Autentiskā Es veidošanas un pašapziņas koučs. Kas tas tāds?!

Vairāk kā 10 gadus ikdienā strādājot ar cilvēkiem, lielākoties ar sievietēm, esmu redzējusi un piedzīvojusi, cik būtiski ir saprast pašam cilvēkam, kas ir tas, ko viņš vēlas un kas ir tas, uz ko virzīt savas dzīves enerģiju.

Nereti esmu uzdevusi jautājumu: "Kas ir tas, ko Tu vēlies?" Un ticiet vai nē, šajā brīdī cilvēks apmulst, jo ko gan viņš var vēlēties, ja dzīvē ir tā kā ir. Pats apzināti atsakās pat sapņot. Ar pašreizējo pieredzi, darbā ar klientu esmu sapratusi, ka viss ir par un ap būtisko. Par to, kā katrs pats jūtas konkrētajā situācijā, ko katram pašam nozīmē šī situācija, cilvēks.

Lai arī kāda būtu koučinga tēma agri vai vēlu tas nonāk pie klienta vērtībām, pie cilvēka apziņas, zemapziņas un pašapziņas. Mans aicinājums ir nerimstoša klātesamība cilvēkiem, kuri iet savu ceļu – katrs pats vislabāko, nav nozīmes, vai taisnu vai līkumotu, bet savējo. Esmu par to, lai tieši Tev izdotos atrast, pieņemt un izprast savu Autentisko Es. Apzināties, ka Tu esi tāds kā Tu esi. Pašam Tev saprast savas vērtības un attīstības ceļu, tā virzienu.

Kā koučs es varu Tevi iedrošināt virzīties ceļā, un tēmas, kur virzīties noteikti atradīsies ikvienam cilvēkam, kurš apzināti dzīvo savu dzīvi.
  • viss, kas Tev ir svarīgs, un kur ir nepieciešama virzība var būt koučinga tēma. Koučinga tēmām nav limitu, vien tas, ka katram pašam ir nepieciešams zināt, kas ir tas, kas Tev ir svarīgs.
  • lai arī kāds status, amats, sasniegumi Tev būtu – pirmām kārtām Tu esi cilvēks.
Būtisks ir tieši šis brīdis, kādi ir Tavi resursi un iespējas tieši TAGAD! Tas ir arī izejas punkts, kurā sākam darboties – ar šo brīdi.

Aija Bandere ir super enerģiska, radoša un dzīvi mīloša sieviete, kura noteikti tic, ka viss, kas notiek mūsu dzīvē ir savstarpēji saistīts. Kā savu misiju redz: iedvesmot, iedrošināt cilvēkus, ļaut noticēt, ka dzīvē nekas nav labs/slikts, nekas nav neiespējams, bet kā reiz, tieši ir iespējams.

Pamatizglītība: bakalaurs RISEBA uzņēmējdarbības vadība, Profesionāls koučs ACC sertifikāts: Transformācijas Koučinga Māksla un Zinātne, Erickson Coaching International skola. "Egomāne" studijas idejas autore un vadītāja.

aija@egomane.lv
www.egomane.lv
29934806
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds Uzvārds
E-pasts
Telefons
Es piekrītu turpmāk, kā ICF.LV biedrs, saņemt informāciju par ICF.LV jaunumiem
Es piekrītu ICF Latvia personas datu apstrādes noteikumiem
Payment method