Bloga raksti

Starptautiskā koučinga nedēļa

Ikgadējā Starptautiskās Koučinga Federācijas organizētā starptautiskā koučinga nedēļa šogad norisināsies no 17.-23. maijam. Tā ietvaros profesionāli ICF kouči piedāvās gan bezmaksas koučinga sesijas, gan vadīs virkni tiešsaistes pasākumu dažādām mērķauditorijām. Kopumā interesentiem būs iespēja saņemt vairāk kā 100 bezmaksas koučinga sesijas un piedalīties 20 dažāda formāta tiešsaistes pasākumos.

Ik gadu nedēļu ilgais pasākums visā pasaulē ir veltīts tam, lai popularizētu koučingu kā spēcīgu instrumentu, kas pozitīvi ietekmē katru indivīdu, organizāciju un sabiedrību kopumā. Šogad fokuss ir uz atbalsta sniegšanu izaicinošajos pārmaiņu laikos. Inese Matvejeva Gērena, ICF Latvia prezidente, atzīst: “Koučings Latvijā ir jau pietiekami labi zināms un izmantots instruments. Daudzi biznesa un individuālie klienti ir piedzīvojuši, kādu pozitīvu ietekmi koučings var sniegt ne tikai personīgajā izaugsmē, bet arī uzņēmumu attīstībā. Un šogad koučings jo īpaši var būt vērtīgs atbalsts, pārvarot šī brīža dažādos izaicinājumus. Pārmaiņas skar ikvienu – kā tās pārvarēt tā, lai izaicinājums būtu atspēriens dzīvei un biznesam jaunā kvalitātē? Koučinga pieeja izaicinājumu pārvarēšanā var sniegt skaidrību, pārliecību un iedvesmu.”

Koučings būs piemērots instruments tad, ja ir vēlme mainīties, piedzīvot izaugsmi, sasniegt mērķus, kā arī atgūt kontroli pār savu dzīvi – apzināties, kas ir iespējams ar šobrīd pieejamiem resursiem, kur meklēt jaunas iespējas. Tas ir par iedvesmu un iekšējo motivāciju, realizējamu plānu sastādīšanu un vēlamā sasniegšanu. Koučings ir par skatu uz nākotni un labākajiem iespējamiem risinājumiem. Tā ir sava potenciāla un resursu apzināšanās un meistarīga pielietošana mērķu sasniegšanā.

Lai iepazītos ar tiešsaistes pasākumu piedāvājumu, kas paredzēti dažādām mērķa grupām (uzņēmējiem un vadītājiem, topošajiem un esošajiem koučiem, nevalstiskajām organizācijām un koučinga interesentiem), kas vēlas iegūt iedvesmu jaunam dzīves posmam, seko saitei: https://ej.uz/pasakuma_programma

Lai pieteiktos bezmaksas koučinga sesijai pie kāda pēc nejaušības principa izvēlētiem ICF koučiem, aizpildi pieteikumu: https://ej.uz/pro-bono2021 un gaidi ziņu no kouča, lai vienotos par sesijas laiku.

Lai izvēlētos kādu konkrētu kouču, sazinies individuāli: Latvijas kouči (icf.lv) (izvēloties konkrētu kouču, iespējama samaksa par sesiju)
Blogs Events