MetaCoach jaunais mācību gads

MetaCoach sāk jauno mācību gadu ar ballīti!
Jau par tradīciju sāk kļūt katra mācību gada sākumā kopā pulcināt koučus MetaCoach mācību un koučinga centrā, lai nosvinētu jaunu sākumu.
MetaCoach ir koučinga treniņu skola, kas sāka savu darbību 2016.gadā un veiksmīgi turpina. (Sīkāk mājaslapā https://metacoach.lv/ ).
Šogad īpašāku kopā būšanu padarīja arī viesi no ICF Latvija. ICF Latvija prezidente Inese Matveja-Gerēna apsveica jaunajā mācību gadā, sīkāk pastāstīja klātesošajiem koučiem par ICF jaunumiem, iespējām, darbošanos un būšanu kouču kopienā, kā arī atbildēja uz jautājumiem par sertifikāciju un katra kouča izaugsmes iespējām ICF ietvaros.
Laila, Evija un Joanna-Kristīne (kouči un treneres) bija sarūpējušas cienastus vēdera priekiem, interesantas spēles “Koučinga Bingo”, “Loterija ar pareizajām atbildēm”, novēlējumus kā ķīniešu cepumos, bet tikai skaistās kastītēs, kuru saņēma katrs klātesošais. Ikviens varēja uzrakstīt savu novēlējumu sev un MetaCoach komandai.
Tā bija lieliska iespēja iepazīties ar koučiem, interesantiem cilvēkiem, pabūt kopā un jēgpilni pavadīt laiku. Dalījāmies ar saviem un mācību centra jaunumiem: Padziļinātā koučinga kurss “Transformācijas”, Labbūtības un stresa pārvaldības koučinga programma, Personīgais zīmols un sevis pozicionēšana – 4 nodarbību cikls, profesionālu kouču sagatavošanai «SYSTEM COACH APC» (ONLINE). Vēl dažos var ielēkt!
Ziniet, ir maz bilžu – visi mēs bijām klātesoši un tik ļoti aizrāvušies ar runāšanos viens ar otru, ka telefoni aizmirsās.
Un turpinājumā sanākušie viesi un draugi rakstīja sev novēlējumus, sapņus un mērķus uz lapām, kuras ielika ICF Latvija dāvātajā vāzē- šampanieša pudelē un draudzīgi noteica, ka nākošā ballīte būs “Šampanieša atvēršanas svētki!” un tikai tie, kas šeit bija zinās, ko tas nozīmē. Tagad arī jūs zināt un nāciet ciemos uz MetaCoach jaunā mācību gada atklāšanas svētkiem – nākamgad 2023’!

MetaCoach komandas vārdā gribam pateikt “Paldies!” ICF Latvija par dalību šajā pasākumā un sadarbības sākumu!
MetaCoach pārstāve, profesionāls integrālais un transformācijas koučs Joanna-Kristīne Golubeva 
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Es piekrītu turpmāk, kā ICF.LV biedrs, saņemt informāciju par ICF.LV jaunumiem
Es piekrītu ICF Latvia personas datu apstrades noteikumiem
Payment method